Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mostanában úgy érzem hogy...

Mostanában úgy érzem hogy sírni akarok. Jól esne de nem tudok. Mit Csináljak?

Figyelt kérdés
Már hallgattam egy csomó szomorú dalt.Olwastam szomorú történeteket...Gondoltam szomorúra de nem sikerül.. :( mit tegyek?
2010. dec. 17. 12:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én a barátnőmmel beszélgettem egy pár perce és rátértünk egy témára, amitől elkezdtem sírni, és be kellett fejezni a beszélgetést, mert nem tudtam beszélni róla. Lehet, ha eszedbe jutna egy szívednek nagyon fájó dolog és beszélni kellene róla az segítene. De engem a hagymaaprítás is megríkat.
2010. dec. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
aham... megpróbálom..
2010. dec. 17. 12:40
 3/12 anonim ***** válasza:
Én 1-2 lassú számtól, ami megérint, "kiválóan" ríni tudok... :D
2010. dec. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

nézz valami nagyon sírós filmet... szerintem

amúgy ezzel sokáig énis így voltam, aztán ma kiderült, hogy az egyik legjobb barátnőm elmegy a suliból... hát kisírtam magam... nem kívánom, hogy belőled is így jöjjön ki:)

2010. dec. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nézd meg ezt a filmet: Ben X


itt tudod letölteni;

*****


itt pedig a magyar felirat;

[link]


Én nem szoktam filmeken sírni, ahhoz nagyon mély tartalmúnak és meghatónak kell lennie. Ezt a filmet nézve azonban legalább háromszor rám jött a sírógörcs. Fantasztikus a története! És az ember igazságérzetét rendesen "felborzolja". Én annyit szinte egész életemben nem sírtam, mint amennyit egyszerre a Ben X alatt;)



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. dec. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
láttam ezt a filmet és semmi akkor se sírtam most se fogok
2010. dec. 20. 13:19
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én is azt tudom tanácsolni, hogy gondolj valami nagyon rosszra... Nekem egy éve halt meg a barátnőm és ha Rá gondolok, vagy beszélnem kell Róla, elcsuklik a hangom és... Kiröhöghettek, de most is folyik a könnyem! Látod? Nekem már az is elég volt, hogy most írtam Róla. Szóval Te is gondolj valamire/valakire, hátha sikerül. Csak nehogy ne tudd abbahagyni... Amikor megtudtam, hogy mi történt Vele, nem is tudom meddig nem tudtam abbahagyni, olyan erővel tört fel, szóval ez is előfordulhat Veled is. Üdv: Gyuszi, 19
2010. dec. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszi és sajnálom...
2010. dec. 23. 08:45
 9/12 anonim ***** válasza:
Köszönöm. (utolsó hsz.)
2010. dec. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 torii ***** válasza:
én nekem meghalt 3 éve a cicám azóta bármin sírok szerintem hallgasd több sírós számot
2013. jún. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!