Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek milyen értelemben...

Szerintetek milyen értelemben vagyok más/fura?

Figyelt kérdés

Tisztában vagyok azzal ,hogy más vagyok mint a többiek ez sok mindenben megnyilvánul. Pl. A stílusomban, gondolkodásomban, szemléleteimen meg a viselkedésemben is. Gondolok itt arra ,hogy a ma divatos zenéket nem is ismerem csak ismeretlen bandáját hallgatok. A kinézetemen ez még nem igazán nyilvánul meg mert a körülmények még nem engedik, és azért valamennyire befojásolnak mások is. Túlságosan is elfogadó vagyok utálok általánosítani, sajnos szinte az egész isztály rasszista... Nem szoktam szemetelni sőt irritál, nagyon őszinte vagyok ami sokszor bevallom nem jó. Ha beszélgetünk valamiről egyszerűbb annyira tovább tudom gondolni a dolgokat amit más nem ért. Imádok kérdésekkel foglalkozni, pl hittanon nagyon szeretem faggatni a tanárt de nem szimpla kérdésekkel hanem olyannal amire még csak válaszokat se tudnak adni( nem vagyok ateista, de nem is tudom miben higgyek). Ha pasikról van szó akkor is baromi válogatós vagyok amit utálok magamban... Szeretek mindig titokzatos maradni és soha sem mutatni teljesen magam. Még naphosszat tudnám sorolni a dolgokat. Mindenki azt mondja hogy fura vagyok de nem tudják pontosan hogyan... Én nem akarok megváltozni de azért tisztában akarok lenni mások véleményével. Előre is köszönöm! ;)

15/L



2017. ápr. 4. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogy milyen értelemben is hm...Szerintem hogy is mondjam olyan mély lehet a személyiséged nem olyan egyszerű mint másoknak ami szerintem nagyon jó dolog nem hiszem hogy változtatnod kellene:)
2017. ápr. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A pasizással is gondom van e miatt, mert hát én bejövő nekik csak hát egy hasonló "más" társra vágyom aki kitűnik de persze jó értelemben. Szóval eddig sajnos nem jött még nagyon össze...
2017. ápr. 4. 19:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Hm...

szerintem ez az átlag. Mármint az én osztályom ilyen emberekből áll.

Szóval remélem, nincs egy egész osztály, ahol csak te nem vagy rasszista, vagy éppen antiszemetelő.

2017. ápr. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Milyen zenéket szeretsz?
2017. ápr. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!