Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha azt mondják egy pasira,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt mondják egy pasira, hogy furcsa, akkor konkrétan mire utalhatnak? Milyen értelemben lehet valaki fura?

Figyelt kérdés
2013. dec. 26. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:

hát ezt bármire lehet mondani

és lehet pozitív és negatív értelemben is mondani

bár inkább negatív és sokszor azért használják, mert ez nem olyan bántó, mint ha azt mondaná hogy nem tetszik

2013. dec. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fúúú, nekem ezt mondta 1x egy csaj, 5 percig köpni nyelni nem tudtam, hogy ez most lehülyézett, vagy bóknak szánta, hogy különleges vagyok :))
2013. dec. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nálam negatív jelző az érdekes. a furcsa is. de még mindig jobb mint az amikor nem mondok semmit csak mosolygok zavaromban. na olyankor gond van.
2013. dec. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 LeftBehind ***** válasza:
Mióta lett negatív jelző az "érdekes"?
2013. dec. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Missi_Key ***** válasza:
fura: átlagostól eltérő
2013. dec. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!