Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Elég már ebből. Mi a franc...

Elég már ebből. Mi a franc bajom van?

Figyelt kérdés
Szóval, egy kis háttérinfó rólam. 17 éves fiú vagyok, tanulmányaim jól végzem(nyelvvizsga, zongora, etc.etc). Van egy párkapcsolatom, lassan 8 hónapja vagyok eme leányzóval együtt. DE nem, egyszerűen nem vagyok boldog, nem érzem magam boldognak. Pedig mindenem megvan, minden amit szeretnék, jogsi, könyvek, számítógép, laptop, normális család. DE NEM. Ennyire arrogáns lennél magammal szemben ? Öngyilkos nem akarok lenni, mivel ki vagyok én hogy eldobom magamtól ezeket az ajándékokat az élettől, de már nem érzem a létem jogosultságát. Pszichológushoz is jártam, semmit nem mondott, csak valami borderline-ról hablatyolt, de ez sem diagnózis, hanem felvetés alapon, na mindegy. Már félek attól hogy lesz@rom az egészet, és levetem magam az első adandó hídról, vagy csatlakozom a kékbálnához, vagy mihez. Úgyis olyan trendi manapság.

2017. ápr. 5. 00:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
En tudom mi a bajod: tul jo dolgod van. Semmiert se kell kuzdeni, minden megvan, csak epp celjaid nincsenek.
2017. ápr. 5. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az a bajod, hogy nem szeretsz igazán senkit, nincsenek igazi céljaid, és biztonságban élsz. Keress kihívásokat az életedben, emellett küzdj az önzésed ellen. Mindannyian önzőek vagyunk, de elhatalmasodva boldogtalansághoz vezet.
2017. ápr. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hmm.. Először is, köszönöm a kommenteket. :)

Tehát, a konklúzió: Én a legaljasabb emberi létforma vagyok, végre ezt is megtudtam. (Persze, ezt nem sértésnek szántam, mivel ezeket a bajaimat senkinek sem mondtam el, de itt alkalmam nyílt véleményeket olvasnom, köszönöm).

2017. ápr. 5. 07:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi ez az önmarcangolás? Tudom ajánlani a fizikai melót. Rajtam sokat segített.
2017. ápr. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem semmi bajod nincs,légy hálás azért hogy így élhetsz,talán kevés értékes dologgal foglalkozol,nézz szét a környezetedbe és tégy valami jót másért önzetlenül,olyant tégy amire 5 év mulva is jó érzéssel gondolsz, van böven tennivaló,vedd észre külömbe késöbb Téged is leszarnak .
2017. ápr. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Vannak nagyobb céljaid? 10 évre előre? Vagy egy nagy cél vagy érték ami felé orientálni szeretnéd az egész életed?
2017. ápr. 14. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!