Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Most néztem a hírekben! Hogy...

Most néztem a hírekben! Hogy 18-év alatt nem lehet tartozkodni az utcán! Ez hülyeség. Nem? Szerintetek. Ezt ki a franc fogja be tartani? én biztos nem! 16-éves vagyok! De ezt biztos nem fogom be tartani! Ebből nmég sok balhé lesz

Figyelt kérdés
2013. aug. 21. 18:55
 1/7 A kérdező kommentje:

Most néztem a hírekben! Hogy 18-év alatt nem lehet tartózkodni, az utcán! Ez hülyeség. Nem? Szerintetek. Ezt ki ,a franc, fogja be tartani? én biztos nem! 16-éves vagyok! De ezt biztos nem fogom be tartani! Ebből nmég sok balhé lesz. mert senki nem fogja be tartani ezt ! én szerintem!

bár frankon meg mondom!!!

a saját fiúkkal is lesz próblémájuk ! kis polgár mesternek :)

mert biztos h ő is! el fog egyszer kétszer otthonról szökni :)

de ez a törvény zsar

2013. aug. 21. 18:57
 2/7 anonim ***** válasza:
De jó...baxxák meg, hogy már annyira elnéptelenítik az utcákat, hogy tényleg félelmetes egyedül olyankor mászkálni. Mekkora car...először a kocsmák, most meg ez...6-7 éve még tök jó volt, tele volt fiatalokkal az utca éjfélkor is nyáron, most meg egy lepusztult sz.ar minden. Ez egy igen buta törvény.
2013. aug. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
49%
Butákok vagytok. NAGYON!
2013. aug. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Na pont ezekért nem nézek én TV-t... ekkora baromságot :DDD
2013. aug. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
Melyik mesecsatornán láttál te ilyet, Martinka?
2013. aug. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hmmm. Mesélj még!
2013. aug. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A köpködőknek üzenem h "nem mese ez gyermek", valóban TERVBEN van ilyen (már egy ideje).

A kérdezőnek meg h még nincs bevezetve.

És ja, amúgy baromság, a szvsz a gyermeknevelést otthon kellene megoldani nem a parlamentben.

2013. aug. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!