Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Sosem tudom, hogy mit csinálok?

Sosem tudom, hogy mit csinálok?

Figyelt kérdés
nha szval régebb volt egy barátnőm nagyon jóba voltunk aztán csináltam egy csunya dolgot és ezért ő elvette a barátaimat..azota is velük lóg és én egyedül maradtam...hogyan tudnék új barátokat szerezni?mert csak ők voltak....és az a régi baratnő tulajdonképpen a padtársam...suliban egy csomot szoktunk szorakozni és valamelyik nap vele mentem egy szorakozohelyre és ott voltak a régi barátaim ,kedvesen fogattak de csak az az egy nap volt....azota se hivtak...most aránylag jóba vagyok a baratnőmmel...hogyan szerezhetneék egy uj jo barátnőt? és uj barátokat? csak komoly válaszokat várok..kérlek ne irjatok hülyeségeket..tanácsot adjatok
2010. máj. 12. 19:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Akaszd fel magad
2010. máj. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 haggyámán ***** válasza:
Ugyan úgy, mint amikor azokat szerezted, akiket elvett tőled.
2010. máj. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!