Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet, hog buta kérdés, de a...

Lehet, hog buta kérdés, de a "gyönyörű" babapopsi kicsit sem piros? Mert én bármit csinálok, a nyílás körül picit mindig pirosabb. Sosem vészes de mindig ugyanolyan.

Figyelt kérdés
2009. dec. 4. 10:18
 1/5 anonim ***** válasza:
:) Nálunk csak akkor piros, mikor előtte épp "termelt". De ha bekenem, és pld. 5 percig pelus nélkül van, akkor gyönyörű, elmúlik a pirossága is. Tényleg gyönyörű, nem győzünk benne gyönyörködni :)) (1 éves, lány)
2009. dec. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy kicsit a miénk is mindig piros, pedig Sudocremmel kenem neki mindig.
2009. dec. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mi 6 hósak vagyunk, érzékeny a bőre és mi is Sudot használunk.
2009. dec. 4. 10:24
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a gyerekorvost kérdeztem erről, azt mondta, a végbélnyílás körül van amelyik babának ilyen a bőre. Ez nem kipirosodás. A felnőtteknek is sötétebb ott a bőr. Kinek ilyen- kinek olyan. :)
2009. dec. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én Nivea SOS krémet használok.Nem tudom hogy ezért e,de nem piros neki a popsija,kicsit se.Zöld tescos a pelusunk.Minden kicsinek más jön be,és erre szerintem nagyon nehéz rájönni,hogy melyik jó.

2009. dec. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!