Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért történik ez? Mi ez a...

Miért történik ez? Mi ez a változás? Miért alszom el?

Figyelt kérdés
Itt a vizsgaidőszak...régen nagyon hamar megtanultam mindent, amit kellett a sulira...de egy idege elhanyagoltam a tnaulást és most, hogy "újra kezdeném" merthát nem lehetnek rosszak a vizsgák, már egy tétel ELOLVASÁSA után oylan fáradt leszek (hiába, hogy előtte teljesen fitt voltam...ki voltam aludva) hogy bárhol el tudnék aludni :-S miért van ez? mit tehetnék?
2010. máj. 12. 22:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy kis sport, vagy barmilyen rendszeres testmozgas biztosan segiteni, helyes, vitamindus taplalkozas mellett... Lehet a tavaszi faradtsagtol is, de az ellen is hatasosak a fent leirtak.
2010. máj. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem lehet hogy "ellustult" az agyam?..
2010. máj. 12. 23:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok. Ha rendszeresen sportolsz, az felgyorsitja az agyad mukodeset is. Ha nem szereted a sportokat, akkor eleg egy hosszabb seta is, meg egyel sok gyumolcsot es zoldseget, szerintem ilyen feltetelek mellett nem fog "ellustulni" az agyad. Nalam is volt ilyen (foleg tavasszal) es tapasztalataim alapjan ez a legjobb megoldas ilyenkor. Sok sikert!
2010. máj. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi!
2010. máj. 12. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!