Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért történik velem ez a...

Miért történik velem ez a borzalmas nagy változás? A helyzet az hogy könnyen eltörik a mécses, hamar megsértődök! Nagyon utálom ha átvernek! Képes lennék örökre megszakítani a kapcsolatot bárkivel?!

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy miután vége lett a több évig tartó kapcsolatomnak, eléggé úgymond leeresztettem.

Eléggé nem törődöm viselkedésem lett.

Inkább csak a múltra gondolok!A szerelmemre akit még mindig nagyon szeretek!

Na de tegnap nagyon rossz volt az is hogy összevesztem a legjobb barátnőmmel, és mondtam neki hogy többé nem vagyok rá kíváncsi, ugyanis mindig átver, ha megígér valamit soha nem azt teszi, és ez nekem már tényleg sok!

De azt még úgy furcsálom hogy mikor együtt voltam a barátommal,nem viselkedtem így a barátnőmmel, de miután vége lett ennyire nagyon megváltoztam!És nem tudom hogy minek tudhatom ezt!

A volt barátommal már nem hiszem hogy nagy esély lene összejönni.Pedig tudom hogy ő is szeret én is szeretem, csak sok veszekedésvolt, és elég bizalmatlanok voltunk mindketten egymással.

És olyan aki esetleg most udvarolna sajnos nincsen.Akadna de én nem bírom az egy éjszakás kalandokat,komoly meg nincsen!


2010. jún. 28. 10:47
 1/3 anonim válasza:
82%
ilyen lelki állapotban sokkal jobban kiéleződnek az érzékek,így olyan dolgokat is felvesszel amit máskor nem.tudom mert én is így érzem magam
2010. jún. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is leeresztettem, csak nálam egy időben romlott meg a kapcsolatom a párommal, lettek családi gondjaim itthon, és nem ment a suli. Most ott tartok, hogy elég durván kikészültem, orvoshoz kell járnom. DE!

Elkezdtem úgy gondolkodni, hogy nem érdekel semmi, magamnak én kell, hogy a legfontosabb legyek. És igenis befejezem a főiskolát, rendes állásom lesz, és ha újra összeszedem magam, igenis lehetek csinos, kiegyensúlyozott nő, aki a magánéletében is sikeres. A családi gondokból meg igyekszem csak annyi részt kivenni, amennyi feltétlenül szükséges.

És tudod mit? Működik.

Szedd össze magad, kérj bocsánatot a barátnődtől, mert szerintem a kiegyensúlyozatlan lelkiállapot miatt is láthatod másként a dolgokat. Beszélgessetek sokat, tartsatok egy-egy lányos szépítő délutánt, ami neki is, és főleg neked is jó, hogy újra összeszedd magad. Soha ne felejtsd el, hogy pasik jönnek-mennek, de az igaz barátok egy életen át megmaradnak.

21/L

2010. jún. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
szerintem keress valami jó elfoglaltságot. Ne törődj az exeiddel meg aki átvert. Nemdől össze a világ ha egy ideig nincs barátod. Foglalkozz mgaddal! Ápold a lelked és nemsokára biztos találsz valakit aki neked való!:)
2010. jún. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!