Orosz vagy olasz?

Figyelt kérdés

Most érettsegizek es Szeretnék továbbtanulni . Mindenképp angolt szeretnék tanulni egy idegen nyelvvel parositva . Orosz vagy olasz nyelv erdekelne a leginkább :)

Melyik éri meg jobban ? Melyikkel lehetne jobban elhelyezekedni ? Illetve melyiknel van nagyobb keresettség ?

18/L ,


A másik dolog hogy

Romániából , Erdélyből irok , szoval inkább itt kellene , MO-i válaszokat is elfogadok , nem kizárt , hogy ott folytatom tanulmányaimat :)

Előre is köszönöm !!



2017. ápr. 9. 21:54
 1/4 anonim válasza:
Én oroszt tanultam csak úgy kapkodtak utánam a cégek. Nem is olyan nehéz nyelv. Én azt javaslom. (Mo.)
2017. ápr. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Romániában is attól függ, hogy hol rossz tanulni, esetleg dolgozni. Ha például Bukarestbe mész, ott sokan vannak Moldvából, igy sok az oroszul beszélő, ezért inkább az olasz érné meg. De itt Erdélyben inkább az orosz, mert már inkább csak az öregebbek beszélik.
2017. ápr. 10. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

neked könnyebb lenne olaszul tanulni mindenesetre az orosz megint felfutóban van

ezt így nehéz megmondani neked kell mérlegelni melyikkel akarsz vagy tudnál kezdeni valamit

én olaszul tanultam angol mellett

2017. ápr. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Az orosz nem nehéz? LOL.


- Egy szlavisztika hallgató, felsőfokú angollal

2017. ápr. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!