Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mitől lehet ez? Velem van a gond?

Mitől lehet ez? Velem van a gond?

Figyelt kérdés
Nem tudok elérhető, vagy valós emberbe beleszeretni! Álmokat kergetek, a valóságban elvagyok, de úgy igazán nem érzem jól magam, nem tudok igazán boldog lenni. Vagy könyvszereplőkbe, vagy nálam 5-6 évvel idősebb sztárokba szeretek bele, róluk fantáziálok minden szabad percemben. Mindig az aktuális lángolásomról álmodok, gyakran erotikus álmokat, van mikor csak erőteljesen, tárggyá alacsonyítva felhúznak engem, majd eldobnak, míg máskor összefüggnek álmaim, szeretnek engem, feláldozom magam értük, ilyenek. Megnézem a környezetemben lévő cuki, helyes, vonzó fiúkat is, de vagy semmi esélyem, vagy képtelen vagyok bennük lehetséges jelöltet látni... Vonzhat a plátóiság, a megkaphatatlanság fájdalma? Trollok kíméljenek, vagy minimum legyenek viccesek...

2017. ápr. 13. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Meg is válaszoltad a kérdésed.


Neked is ajánlanám ezt a filmet: MAMMA MIA.


Veled van a gond.

2017. ápr. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Hát szerintem az a baj, hogy álmokban élsz és hagyod elmenni a valóság szépségeit jelenleg.Ne a tökéletest keresd, hanem egy normális embert, aki tökéletlenül tökéletes. Vágysz kapcsolatra és a vágyaink sokszor befolyásolják álmaink.Remélem segíthettem. 17/L
2017. ápr. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne a "varázslatos nagy szerelmet" keresd,hanem jó emberi kapcsolatot,ami szerelemmé is fejlődhet.
2017. ápr. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!