Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vele, vagy velem van a gond?

Figyelt kérdés
Március 8.án jöttem össze jelenlegi barátommal, én 21 ő 25 éves lesz. Az elején még ismerkedtünk, minden jó volt, örültem is neki, hogy végre találtam valakit aki tisztel, és értékel. Mindenkitől csak jó dolgokat hallottam róla, értelmes pasasnak ismertem meg. Minden nap találkoztunk, rendben volt minden, örültem hogy vele lehetek, aztán azt vettem észre, hogy kezdtem megunni, a vele töltött idő is egyre nehezebben telik, és beszélni is alig beszélünk. Mindketten észrevettük, hogy valami változott. Napi szinten kb annyiból áll a beszélgetésünk, hogy "szia, jó reggelt, milyen volt a napod, mit csinálsz délután, mit dolgoztál.." Beszéltünk is erről a kommunikáció hiányról ami kettőnk közt van, és nem venném észre hogy bármi is megoldódna. Látom rajta hogy ő szeretné ezt a kapcsolatot, de ha már most ilyen a helyzet, hogy én meguntam a kapcsolatot, beszélni is alig beszélünk, akkor mi lenne később. Meglehetne oldani ezt a helyzetet, vagy nekem kellene változtatnom valamin, esetleg várjak még, hátha újból megkedvelem, esetleg beleszeretek?

2017. ápr. 4. 15:10
 1/2 anonim ***** válasza:
1 dolgot nem értek: A kulcsszavakban mit keres az a szó, hogy szerelem? Mert ez az elejétől kezdve max. csak fellángolás volt és nem szerelem... A valós szerelem ilyen hamar nem illan el.
2017. ápr. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nem szereted akkor semmi értelme az egésznek csak őt csapnád igy be.De ha vannak feléje még érzelmeid bármennyi kevés akkor adj még egy eséjt beszélgessettek töltsetek el eggyütt minnél több időt és ha látod hogy nem müködik úgy se akkor tudod a megoldást.De egy eséjt mindenki megérdemel ügy mint te és ő is
2017. ápr. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!