Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért ilyen rendkívül flegmák...

Miért ilyen rendkívül flegmák a fősulis hallgatók?

Figyelt kérdés
Egyik főiskolára járok, ma volt egy nagy összevont írásbeli vizsga, voltunk vagy 200-an. ABC sorrendben kellett bemenni és az elejétől kezdve töltöttük fel a sorokat, én elég az elején voltam, szóval volt időm nézelődni. Hát hallod, az összes, na jó mondjuk a hallgatók 90%-a úgy jött be, hogy ki ha nem ő, fönnhordta az orrát, pofákat vágott. Ja és lányok, fiúk úgy mentek a padokhoz, mintha a kifutón lennének. Jó, nem mondom tényleg cicababák meg metro fiúk, de akkor is mire ez a bunkóság? Engem eléggé irritált:S
2010. máj. 13. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Tudod mit ajánlok, ülj le bárhova az utcán és nézd meg milyen flegmák a felnőttek, gyerekek is. Nem kirívó eset.
2010. máj. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindenki ilyen, a nagy átlagban. Nem csak a fősulisok. :P
2010. máj. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát... az se mind1, hogy hova jár az ember... melyik főiskolára/egyetemre... :-D
2010. máj. 14. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
amúgy szerintem ez inkább csoporthatásnak tudható be nem tudom, mondjuk az én csoportom szerencsére nem ilyen. most nyilvánosan nem mondanám meg a fősuli nevét, de akit érdekel az írjon privit:)
2010. máj. 14. 11:46
 5/6 anonim válasza:

én kivi vok h melyik az

csak annyit irj meg h pesten van e??

egyébként nagyon sok majom ember van az országba..

de hogy mire majomkodok az a sok ember??!!

hihetetlen..

2010. máj. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen, budapesti
2010. máj. 14. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!