Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha vékony vagyok és akármennyi...

Ha vékony vagyok és akármennyit eszem se hizok semmit akkor ilyenkor mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
ez genetika sajnos, de azért jo lenne kicsit hizni

2015. dec. 8. 14:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Nézegesd mellé a kalória-meg zsírtartalmakat is.
2015. dec. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1. Igenis próbálj TÖBBET enni. Kitapasztalni, miből tudsz sokat bevinni. Láttam már embert, aki hízni akart s panaszkodott, hogy csirkemell és a saláta, sőt a joghurt sem hizlalja. Jó, hogy nem vízzel próbálkozott...


2. Tömegelj. Hacsak nem extrém szerencsétlen a genetikát, brutálisan gyors anyagcserével (amit nem hiszek, akkor normál evésnél fogynál, az kegyetlen lehet), akkor tudsz izmot építeni megfelelő edzés és étkezés mellett. Úgyis inkább izom kell az emberre, persze valamicske háj is kell, de azt nem is lehet elkerülni.

2015. dec. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!