Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek miért feltételezi...

Szerintetek miért feltételezi rólam néhány ember, hogy alacsony az önbizalmam vagy nincs?

Figyelt kérdés

Ezt kíváncsiságból kérdezem,nem azért,mert megkérdőjelezem.Munka terén olyan vagyok,ha egy új tevékenységet bíznak rám elsőre bizonytalan vagyok,de utána nem.Szerintem az emberek zöme ilyen csak nem vallja be.Ha meg nem tudok valamit,akkor megkérdezem többször,mert kicsit lassú a felfogások,és nem értem mindig amit a másik mond.Van bennem alapból figyelmetlenség is.

Igaz anyukám gyerekkoromban sokszor hajtogatta,hogy ezt sem tudom,meg azt sem,de azon túlléptem.Ez egy érdekes téma ,mert az emberek szerintem könnyen rávágják,hogy önbizalomhiányos valaki.Úgy érzem pont azért mondják egyesek ,mert el akarnak bizonytalanítani.Egyszer akkor mondták,mikor nem akartam bevállalni olyan melót ,amihez kellett az ember,amihez semmi kedvem nem volt.

Vannak olyan emberek is akik szerint pont ,hogy határozott nő vagyok,és ezt a határozottságot lehet még tovább fejleszteni.Én belül nem érzem magam annak,és úgy érzem egyesek manipulációs céllal belém akarják beszélni.



2017. ápr. 27. 17:56
 1/1 anonim válasza:
Hiába érzed ,hogy van ,ha cselekedeteid/kommunikációd nem ezt tükrözi !
2017. máj. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!