Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Néhány alacsony, vékony férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néhány alacsony, vékony férfi miért próbálkozik erős testfelépítésű, kövér nőknél? Nekik nem lenne ciki, hogy nem illenek össze külsőleg?

Figyelt kérdés
Ez nem egy ilyen fikázós általánosító kérdés, magamról van szó. Én vagyok ilyen típusú nő, nem vagyok magas, de erős csontozatú (nagy kéz, nagy fej stb) és ezen kívül még molett is vagyok. Mégis az évek tapasztalata alapján észrevettem hogy sok, velem egymagas, vékony férfi próbálkozik nálam. Volt akivel végül kapcsolat lett belőle, de engem zavart hogy milyen otrombának tűnök mellette, nem szerettem társaságba járni, fényképet csinálni, szégyelltem magamat, hogy mennyire nőietlennek látszom. Az utcán is nagyon ritkán látok hasonló párt, az ilyen típusú férfiak, a törékeny alkatú nőkkel vannak, akikkel szépen össze illenek. Néha nehéz, mert volt már hogy nekem tetszett egy-egy ilyen pasi, de emiatt nem ismerkedtem vele tovább, mert tudtam hogy nem fogunk össze illeni, és tele leszek rossz érzésekkel mellette. Most is van egy ilyen férfi akivel vonzódunk egymáshoz, de emiatt a külső össsze nem illés miatt én félek belebonyolódni komolyabb kapcsolatba.
2016. jún. 19. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a saját fizikai ellentétük kifejezetten vonzza őket. Annyira, hogy nem érdekli őket, mit gondolhatnak mások, ha gondolnak egyáltalán valamit.
2016. jún. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Pont ilyen nő vagyok amit leírtál, és nekem bejönnek az alacsony vékony férfiak, és nem zavar a "fizikai fölényem"...
2016. jún. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, könyörgöm, tojd már le... ennyire számít, hogy mit gondolnak mások? Ha igen, akkor tessék: én emiatt full hülyének gondollak. Paradoxon ftw.
2016. jún. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Most bantas nelkul, de az emberek a legkisebb ellenallas fele gravitalnak.
2016. jún. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
leírásod alapján nem vagy az az alkat, de pl. én úgy veszem észre, hogy azok a nők akien 20kg nagyságrebdben van felesleg, ők is izmos/vékony pasit keresnek. és néha találnak is.
2016. jún. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
kérdésedre válaszolva, passz. én sem értem. ha mellettem egy nádszál lenne, nem érezném magam jól vele
2016. jún. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!