Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért azonosítom, hasonlítgato...

Miért azonosítom, hasonlítgatom az ismerőseimet ismert, híres emberekhez?

Figyelt kérdés

Mármint,ezt nehéz elmagyaráznom.Egy csomó ismerősömet egy sorozatban vagy bárhol máshol látott személyhez kapcsolom.Nemtudom miért,ez csak így jön..Miért keresem direkt a hasonlóságot köztük?Magamat régebben szintén filmben látott arcokhoz hasonlítgattam,megpróbáltam átvenni a személyiségüket.Úgy öltöztem,ahogy ők..a mozgásukat is utánoztam és szinte elhittem hogy én vagyok ők.Ez nagyon komoly?már nemvagyok annyira fatal ehhez...



17f


2010. máj. 15. 14:33
 1/6 anonim válasza:
100%
Szerintem túl sokat tévézel és túlságosan bele éled magad.Próbálj meg valami más hasznosabb elfoglaltságot találni pl.sportolj!
2010. máj. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Itt az idő, hogy kihúzd a tévét, és végre a valódi élet szépségeit keresd meg...
2010. máj. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Itt az idő, hogy megforduljon a dolog! Inkább a hírességekben lásd meg az ismerőseidet:)
2010. máj. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rá vagy kattanva a tv-re...inkább menj el és fuss pl :D
2010. máj. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem komoly dolog,szóval csak lazán vedd!Ha ez automatikusan van,akkor tenni lehet ellene(nem kell,de lehet).Mégpedig mikor ez előjön automatikusan,akkor észre kell venni,le kell kapcsolni azt a tévét,és elkell kezdeni mást csinálni.:D vagy pedig egyszerűen keress egy vicces műsort,képzeld bele az általad legutáltabb ismerőseidet,és röhögj egy jót rajtuk.Amikor ezt már sokadszorra teszed meg,akkor már nem fogod ezt csinálni.Mert jó szórakozás volt,de meguntad.És amit egyszer megun az ember,azt lehet,hogy többet soha nem csinálja:D
2010. máj. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek:D
2010. máj. 16. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!