Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan írjam meg neki?

Hogyan írjam meg neki?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy hülyeség az egész, de van egy online játék, és ebben az online játékban megismerkedtem egy kedves "valakivel" (nem tudom ki, csak egy céhben vagyunk (ebből néhányan szerintem tudják is, hogy melyik játék)). A lényeg az, hogy ő egyszer segédet keresett, én jelentkeztem, és felvett a segédjének. És mivel a segédje vagyok, segít nekem a játékban, és küld zöldséget. De már túl sokat segít! Úgy érzem, hogy kifosztom. Most éppen felajánlott nekem 10.000 gyT-t. Az lenne a kérdésem, hogy hogyan írjam meg neki, hogy nem szeretném Őt kifosztani?

Hoppá, remélem nem szokott ezen az oldalon böngészni...


2010. máj. 15. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha gyT-ről van szó akkor tudom melyik játék...amúgy kérdezd meg tőle hogy mivel tartozol..vagy vmi ilyesmi
2010. máj. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Na ez aztán pont az önismereti kérdésekbe kellett...
2010. máj. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem találtam jobb kategóriát...

Nem venné jó szemmel, ha én megkérdezném tőle, hogy mennyivel tartozok, és mindent visszaadnék neki. Ő úgy van ezzel, hogy én ezeket azért kapom, mert a segédje vagyok. De én úgy érzem, hogy nem érdemlem meg ezt a sok zöldséget! Azt a 10.000 gyT-t csak 1 hónap "segédségért" adná. Szerintem ez túl sok.

2010. máj. 15. 19:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez csak egy játék,vedd egy picit lazábban:D vagy te is segíts neki:):P
2010. máj. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én nem annyira tudok segíteni neki, mert ő jelenleg a pontok szerinti listában 14., én pedig 12292. vagyok. Ez azt jelent, hogy ő jóval fentebb van nálam szintben is.
2010. máj. 16. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!