Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Normális ez az erős melankolik...

Normális ez az erős melankolikus, bús ürességérzet egy számomra szokatlanul kellemes, élvezetes élmény után?

Figyelt kérdés
Tegnap és tegnapelőtt egy jó ismerősömmel olyan időtöltésben volt részem amiben eddig még soha és nagyon jól éreztem magam vele abban a két napban, nagyon jól elvoltunk. Aztán délután eljöttem a városából (kicsit messzebb lakik tőlem, távolabbi ismerős), és már amikor indulni kellett akkor elkezdődtek bennem ezek az érzések. Aztán itthon kiteljesedtek, és még ma is ezek kínoznak egész nap. Talán délutánra kissé javult a helyzet. Szinte mintha nem bírnám elfogadni hogy vége annak a két napnak, a jóvilágból visszakerültem ide az unalmas lelkinyomorba ahol élek. Bár lehet még máskor is ilyen, de mióta hazajöttem egyfolytában azon gondolkodok milyen jó volt, és mennyire kár hogy vége az élménynek. Szinte gyászos hangulat tört rám emiatt mintha elveszítettem volna őt, pedig nem csak el kellett már jönni onnan, és mégis ilyen érzések vannak bennem. Alapvetően sok jó dolog nem történik velem máskor, ezért is esett ilyen jól ott ez a két nap. Most meg jönnek a szokásos szürke, unalmas és bús napok, nagyon rossz környezet vesz körül itt ahol élek, de nem ez a kérdés lényege most
2017. máj. 7. 17:46
 1/2 BlackDahlia válasza:

Szerintem, ha jól éreznéd magad ott, ahol élsz, ahol vagy, akkor nem lenne ennyire erősen nyomasztó és melankolikus.

Mert mivelhogy nem érzed teljesnek a hétköznapjaidat, ezért kapaszkodszaz élménybe.

Mostezlehet, hogy hülye hasonlat, de nekem sulis koromban volt nagyon megviselő, az unokatesómtól elválni. Ha eltöltöttünk együtt 1-2 hetet, szinte belebetegedtem, hogy újra haza kell mennem és el kell válnom tőle.

Szóval, értem az érzést, és szerintem valahol normális, és úgy gondolom, csak azalapból mélyebben érző, melankoliára hajlamos embereknél jelentkezik olyan erősen, hogy megvisel.

De tudod, minden elmúlik egyszer, fel a fejjel, és próbálj szép dolgokra gondolni / koncentrálni :)

2017. máj. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 BlackDahlia válasza:

Ahj, bocs az elírásokért -.-

Olyan rossz, hogy nem lehet utólag szerkeszteni a választ :D (égés)

2017. máj. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!