Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Bennetek is van a bulik, vagy...

Bennetek is van a bulik, vagy jobb események után egy ilyen rossz ''ürességérzet''?

Figyelt kérdés
2013. febr. 4. 02:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát ha túl sok volt a szintetikus, akkor általában igen.
2013. febr. 4. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem most épp semmi nem volt, mert vezettem. Ilyenkor fura érzés van bennem, hogy de kár hogy vége. Ha meg nem mentem volna el, az az érzés, hogy nem vagyok ott az nem ilyen. Az hamarabb elmúlik.
2013. febr. 4. 02:14
 3/8 anonim válasza:
igen. Deis vagyok.
2013. febr. 4. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Bennem akkor ha sokat iszok és nem emlékszek a fél estére :-)
2013. febr. 4. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Bennem akkor van ilyen ha nem emlékszem semmire és csak sejtem hogy hülyeséget csináltam

Még akkor szokott lenni ilyen ha becuccozok és túl jól érzem magam,a cuccoknak ez a másnapossága.

Nekem ha jót bulizok és nem cuccozok akkor az kihat az egész hetemre,akkor fel vagyok dobódva meg ilyenek,mert kitudtam ereszteni a gőőőzt :)

2013. febr. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Igen többször volt már ilyen érzés bennem is. Leginkább amiatt, hogy vége, pedig tök jó volt. Ilyenkor másnap melankolikussá válok és kicsit be vagyok zuhanva. De 1-2 nap és újra visszaáll minden.


F25

2013. febr. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nemjó bulikba jártok... :)
2013. febr. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jó bulikba járok, ne aggódj. :) Leginkább úgy érzek, mint a 6-os válaszoló. De van, hogy jobb események, utazások után is ilyen furcsa hiányérzet tör rám. Egyszer volt egy 6 napos buszos utazás, ahol szinte végig a busz volt az otthonunk, nagyon megszoktam és rettenetesen szokatlan volt utána visszarázódni a hétköznapokba. Idén is lesz, de az hét napos, persze ettől függetlenül nagyon várom. :)
2013. febr. 4. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!