Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan hagyjam figyelmen...

Hogyan hagyjam figyelmen kívül az utcán, tömegközlekedésben a rosszindulatú, tapintatlan embereket?

Figyelt kérdés
Valahogyan figyelmen kívül kéne hagynom, egyrészt mert elég lehangolttá, rosszkedvűvé tud tenni ha valaki tapintatlan velem, másrészt meg ha látják rajtam hogy zavar valami akkor meg még meg is fognak egy nap verni valószínűleg. Szóval hogyan lehet figyelmen kívül hagyni azt ha valaki tapintatlan velem?
2017. máj. 9. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugy, hogy ne legyel kis mimoza. Nem tudom hol eltel eddig, vagy milyen burokban nevelkedtel, de probald megerteni, hogy bizony anyuci szoknyajan kivul van a vilag nagy resze, es ez a vilag nem feltetlenul a te kegyeidet keresi. Amit te 'tapintatlansag'-nak velsz, lehet hogy siman csak nemtorodomseg (ertsd: eszre sem vesznek), vagy pusztan mas, mint amit megszoktal.
2017. máj. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mit értesz tapintatlanság alatt?
2017. máj. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kasszásként nap, mint nap találkozok tapintatlan, bunkó parasztokkal... Van, amelyik miatt rámjön a sírógörcs, ha az a tipikus világi tuskó... De amelyik csak sVzimplán bunkó, azzal szemben én is felveszem az ő stílusát, és ugyanolyan hangnemben beszélek vele, ahogyan ő velem. Van, akivel elbunkózunk egymással, de szerencsére olyan is van, amelyik kapcsol, hogy paraszt volt, és változtat a stílusán. Olyankor természetesen én is. Egyébként a legtöbbször ezek az embereke szokták felnyomni az NPS-emet (a Burger Kingegben a kasszagép előtti kis monitor, amin válaszolni kell egy kérdésre).
2017. máj. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!