Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Segítség! Hogyan győzzem le...

Segítség! Hogyan győzzem le magamat?

Figyelt kérdés
Nem bírom már elviselni, hogy néha 1 napig tudok ura lenni önmagamnak pontosabban az elmémnek, máskor pedig maga alá gyűr. Vannak napok mikor belül én irányítok csak a pozitív dolgokra gondolatokra - érzésekre fókuszálok, minden negatív ilyenkor eltűnik és fantasztikusan vagyok és mégis úgy érzem, hogy van még feljebb és tovább! De 1 nap után mindig elveszítem a kontrollt napokig - hetekig, és maguktól jönnek a félelmek és minden negatív és ezeknél is úgy érzem, hogy bevonzom őket egyre közelebb kerülnek hozzám. Azt hiszem ez által átlátható miről beszélek ha van valaki akinek sikerült ura maradnia önmagán, segítsen, mit lehet tenni?
2017. máj. 11. 13:10
 1/1 anonim válasza:
Én is ugyan így vagyok közel 8 éve,én pánikbetegsékben szenvedek.Azt h pontosan neked mi a bajod gondolom ilyensmi a leirtak alapján,szorongás féle.Itt az ember saját magának kell segitsen habár szörnyű nehéz.Én kb 2,3 honapja elég jól vagyok,szedek vitamit,és citrom fű teját iszok és ez sokat segitett,lenyugtat nem gondolkodok annyit hülyeségeken,és persze elfoglalom magam valamivel mindig h eltereljem a figyelmem.
2017. máj. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!