Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mivel motiváljam magamat a...

Mivel motiváljam magamat a mélyponton?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, apám rákos, és elhagyott minket még nagyon régen, anyámmal maradtunk.

Naponta folynak veszekedések itthon köztünk, idén kezdtem a 9.-et egy gimnáziumban, ahol a társasággal nem nagyon jövök ki jól, illetve a tanárokkal sem. Az osztály legrosszabb tanulója vagyok.

Van egy lány, akibe fülig szerelmes vagyok, ő pedig egyáltalán nem is kedvel...

Tudom, jönni fogtok ezzel a "milyen jó, hogy csak ennyi problémád van!"-nal, de nekem ez nem könnyű. A környezetemben mindenki boldog, és mosolyog, én pedig közel állok a depresszióhoz, mert velem senki sem áll szóba, mert értelmesebb vagyok, a korosztályomnál, és ők ezt nem bírják...

A tanulás megint nem azért megy rosszul, mert hülye vagyok, hanem lusta. Én tehetek róla, tudom. De tudom, hogy nem az iskola lesz az, ami miatt valamire viszem majd az életben.

Programozó szeretnék lenni, és már megy a Java, úgyhogy ezzel nem lesz probléma...

De maga a rossz közérzet, és a felsorolt problémák ellen, mit lehetne tenni?

Légyszíves ne poénkodjátok el, mert már tényleg rosszul vagyok az egész oktatás miatt... Az tehet minden rosszról kb. számomra...

Kérlek segítsetek.. :(


2017. jan. 10. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha tényleg programozó akarsz lenni, akkor nagyon jó jegyeket kell szerezned, hogy fölvegyenek az egyetemre, szóval talán érdemesebb lenne még most iskolát váltani - könnyebbet választani -, hiszen még most annyira nem szoktak össze az osztályok, szóval még simábban megy a beilleszkedés is az új suliba! Szerintem beszéld meg anyuddal, hogy vigyen át másik iskolába! És nem, egyáltalán nem kis gondok a tieid! Jó, egyenlőre még a számlák miatt nem te aggódsz, de ahogy én látom a felnőtteknek csak ennyivel van több gondjuk - és mondom ezt 31 éves fejjel! Szóval húzd meg egy kicsit a tanulást, különben fújhatod a prog.mat.-ot! :) Sok sikert! :)
2017. jan. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen! :)
2017. jan. 11. 18:48
 3/3 anonim ***** válasza:
sportolás által javulni fog a közérzeted
2017. jan. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!