Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az iskolámban vannak páran,...

Az iskolámban vannak páran, akik állandóan kibeszélnek. Ha mondok valamit az egyiknek, pl. msn-en azt másnapra az egész iskolám tudja. Miért beszélnek ki állandóan? Mit csináljak velük?

Figyelt kérdés
2010. máj. 16. 09:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne mondj el nekik semmit, mert pletykásak!
2010. máj. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ki akarnak csinálni!

Ne foglalkozz velük!!

2010. máj. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Harapd makkon őket!
2010. máj. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én megtanultam, hogy az ilyenekkel nem érdemes foglalkozni, velem is állandóan ezt csinálták. Kerestem másik társaságot.
2010. máj. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mond el nekem,tőlem senki nem tud meg semmit :D
2010. máj. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak irigyek... velem is ez van.
2010. máj. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Ne foglalkozz velük és ne mondj el nekik semmi titkot !

,, Egyik füleden be , másikon ki ! "

2010. aug. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én sem tudok nagyon véget vetni ennek.Őszintén? nem is akarok.Vannak barátaim,azt a pár órát meg kibírom a gyengeelméjűek közt. jó szórakozás nézni,ahogy erőlködnek... viszont hogy mondjak valami újat,kutyaharapást szőrével! legalább is nálam így volt. A suliban egy senkinek hittek,és ez nem nagyon érdekel,mivel suli után mindig normális emberek közt voltam,haverokkal sokszor mentünk próbálni (hobbi szinten zenélünk..)vagy csak szimplán sétálni. Általában 4-5 fős csoportokban megyünk,így volt ez akkor is,mikor egyik nap ugyanarra a buszra vártunk,amire a drágalátos osztálytársaim. na több se kell,amint megláttak a többiekkel engem,rögtön ilyen tettetett cuki kislány mosoly,hogy legyen valami,amivel ki tudják mutatni,hogy ők ám aranyosak és nagyon szimpatikusak,mert bizony tetszik nekik innen nem is egy ember,de aztán ezt félre tették és megy a súgdolózás. Erre csupán véletlenül megszólal az egyik srác: na basszus megint két pletykás nőszemélyel leszek összezárva a buszon. Várj,ezek nem az osztálytársaid?Na a csajok tovább mosolyognak,mintha ezt bóknak vennék... aztán mondom: öö.. de,igen. Erre: Basszus,ezekkel kell lenned egésznap? Nem elég,hogy igénytelenül rondán néznek ki de még ehhez illően viselkednek?Atyaég... Aztán ilyenkor több sem kellett,lefagyott arcukról a cuki kislányos mosoly,és fapofa,majd szépen riszálva elmentek egy másik buszmegállóba.A helyzet filmbe illő volt. :') Nos,én nem tehettem semmiről,végülis... Minden esetre tetszett a helyzet. És beigazolódott: az osztályban lehet hogy senki vagyok,de ez iskolán kívül másképp van. Én most is azt mondom,hogy kell valami,amivel megmutathatod,hogy több vagy náluk észben,tehetségben,vagy bármi másban,vagy ha mást nem,csak próbáld ezt "elhitetni" velük,hogy te jobb vagy mint ők. Amúgy meg jót lehet rajtuk szórakozni,csupán nem kell magadra venni,amit mondanak. ;)
2010. okt. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!