Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek ez mennyire...

Szerintetek ez mennyire normális dolog? 😀

Figyelt kérdés
Életvidám vagyok, de néha esténként olyan dolgok jutnak eszembe, hogy kínoznak meg hasonlók. Nem nézek előtte horrort! 😀 Példa, hogy időhiány miatt pártolom esetemben a netes ismerkedést, néha azonban rámjön, hogy pl lenyomoznak és elrabolnak. Ez nem normális dolog. Hiába rólam van szó. 😀 egyébként nem a négy fal között élek, imádok utazni és új embereket megismerni. Emellett rendkívüli módon vallásos vagyok és hiszek Istenben. Barátnőm azt mondta ezek csak ilyen tudat alatti dolgok, amik néha nála is előjönnek, például akkor, amikor a tvben mutatnak egy gyilkosságot. Tévedes ne essék, nem rettegve élem a mindennapjaimat.😀 csak mikor ez beüt elég para. 😀 A "tuti nem vagy normális" kommentelők kímélhetnek:). Direkt kérdezem névtelenül. 😀
2017. máj. 20. 12:28
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

"Emellett rendkívüli módon vallásos vagyok"

Ez nagyon sok pszichés problémát tud okozni...

2017. máj. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Félreértesz. Nem járok semmilyen szövetkezetbe. Itthon imádkozom, talán jobb mondat lett volna, hogy rendkívüli módon hiszek Istenben.:) ez itthoni imádságot jelent. Templomba se járok. Szerintem nem attól vallásos valaki.
2017. máj. 20. 13:00
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Ez teljesen mindegy. Maga az a tény, hogy kitalált, képzelt dolgokat valósnak hisz az ember, komolyan meg tudja kavarni az elmét...
2017. máj. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
A megfelelően gyakorolt hit ad neki egy olyan eszmét, ami segítségével jobb, rendesebb, és elfogadóbb tud lenni.
2017. máj. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne nézz horrort.
2017. máj. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Aki hívő, az csak hisz. Aki vallásos, az be is tartja azokat, amiket a Biblia mond. Attól, hogy hiszel, attól még lehetsz akármilyen. Attól még bűnöző is lehetsz. Épp ezért az a lényeg, hogy ne csak higyjen az ember, hogy "persze, valaminek lennie kell", hanem be is tartsa azokat a mellesleg teljesen közönséges parancsokat, amiket mond. Azt mondja gyakorlatilag, hogy legyünk jók. Ne gonoszkodjunk, legyünk rendesek, segítőkészek, jószívűek. Ezzel mi a probléma? Ami azt mondja, hogy legyünk jók egymással, azt miért utálják? Egy olyan eszmét ad, ahol az embereknek nem kell félniük egymástól, nem bántják egymást, nem okoznak egymásnak fájdalmat. Hiszen aki nem jó hozzátok, az nektek is kárt okoz!
2017. máj. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 ~GekkóNiki~ ***** válasza:

Ez normális. Mindenkinek vannak hülye gondolatai, minndenkire rájön néha az öt perc.

Szerintem ne foglalkozz vele.

Azzal pedig, hogy hívő vagy semmi gond nincsen, jó dolog. :)

2017. máj. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!