Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az egyik lány lakótársam...

Az egyik lány lakótársam rendszeresen felhord egy csajt és nem csak filmeznek, de közben meg pasija is van. Ez normális dolog?

Figyelt kérdés
3-an lakunk egy lakásban és mostanában a kiscsaj állandóan felhozza a barátnőjét, többször arra jövünk haza, hogy fogdossák egymást a nappaliban, aztán meg kiütik magukat valami fűvel a szobában. A srác, akivel jár tuti nem tud ezekről, egy félénk normális gyerek. Most komolyan ez a normális a mai 19-20 évesek körében?
2013. febr. 28. 13:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igen!
2013. febr. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A lányom a koliban van. Ő is erre panaszkodik.14-15 éves elsős lányok a zuhanyozóban, a WC-ben ugyanezt csinálják. A fél osztály leszbikus.

Nem tudom mi lesz!?

2013. febr. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
36%

Ez olyan kérdés, amivel le kell nézni valakiket, vagy téged kell szentté avatni? Vagy a kettő együtt?

Csakhogy tudjam, milyen választ adjak a felpontozásért.

2013. febr. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
24%

Az hogy ok mit csinalnak, az addig amig nem viszik ki az utcara, normalis. Mivel maganugy.

Az, hogy te ezzel foglalkozol, viszont marhara nem az.

2013. febr. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Majd kinövik...nekem is sikerült
2013. febr. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%

A pasi lehet, hogy tud róla. Amíg nem mondja a szemedbe, hogy nem tud erről semmit, addig csak beleképzeled a sztoriba, hogy biztos nem tudja.


Szerintem az, hogy független fiatalok mit csinálnak egymással kevésbé súlyos, mint mikor harmincas családos nők írják ki, hogy nem a férjüké a gyerek, vagy a férjek, hogy félrementek. Annak már van súlya. Ez ahhoz képes semmi.

2013. febr. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
És szexel is a két kis csaj egymással?
2013. febr. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem, szerintem nem normális, de sajnos elég gyakori.


Nem is az a baj, hogy érdeklik a fiúk és a lányok is... sokkal inkább baj, ha párhuzamosan több embert hülyít, hogy füvet szív, hogy sok előtt éli a nemi éeltét...

2013. febr. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%
Majd kinövi. Ennyi idősen még én is ilyen nemnormális voltam.
2013. febr. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát ja, mindent csinálnak és van hozzá közünk, mert kicsit zavaróak az állandó tivornyái most már, mi már dolgozó felnőttek vagyunk, ő meg még csak egy kislány, nem tudunk pihenni se a dolgaitól.
2013. febr. 28. 14:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!