Félek a víztől?

Figyelt kérdés

Igazából pár hete átköltöztünk kertesházból tömbházba. Eléggé furcsa érzés ez az egész, a kisebb hely miatt stb. Meg így lehet hallani ha mondjuk valaki lehúzza a wc-t, leengedi a vizet a fürdőkádból. Amióta ideköltöztünk nagyon sok vizes baleset történt.

Mikor egyedül voltam itthon, és hazajöttem suliból, akkor hallottam ilyen bugyborékoló hangot. Vagyis mikor pl. Belefújsz a szívószállba. Akkor kiderült, hogy az dugulás volt, és teljesen egyedül azt sem tudtam, hogy mit kezdjek. Arra még mindig emlékszem teljesen, és a hideg kiráz, ha rá gondolok. Nem a víztől félek, mert szeretek úszni, meg minden. Csak akkor rettegek, mikor lehet hallani a lakásban a víz hangját, mert azt hiszem, hogy folyik ki valahonnan, és eláraszt mindent. Tudom, beteges. Sőt, neha mikor hallom, bemegyek a fürdőbe ellenőrizni, hogy minden rendben van -e.

A kérdésem az lenne, hogy ez mitől lehet? Mivel lehetne leküzdeni, vagy csillapítani? Előre is köszi.


2017. máj. 20. 14:24
 1/5 A kérdező kommentje:
Azért raktam ebbe a kategóriába, mert ugye még nem vezettük be a mosógépből a vizet a falba, csak a tusolóba megy. És attól is félek, hogy megtellik, és kifolyik belőle.
2017. máj. 20. 14:25
 2/5 anonim ***** válasza:

Egy a lényeg! Ne lássa rajtad, hogy félsz tőle, mert akkor agresszívvé válik, és támad.


💦

2017. máj. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom elképzelni, hogy mennyire nézhetsz idiótának, de annak is érzem magam. De az viszont szuper, hogy eljutott a kérdés az agyadig.
2017. máj. 20. 14:44
 4/5 2*Sü ***** válasza:
Nézd, erre nehéz mit mondani, ezt tényleg maximum elviccelni lehet. Kertes házban laktál, nem szoktad meg, hogy bizonyos dolgokat jobban lehet hallani, többek között a víz hangját. Majd meg fogod szokni. És nem, ettől nem vagy idióta, de azért a problémád egy társasházban, panelban felnőtt ember számára azért még vicces.
2017. máj. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kérdésedre a válasz:

-Nem félsz a víztől.

Indoklás:

-"(...) Nem a víztől félek, mert szeretek úszni, meg minden."

2017. máj. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!