Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért félek a nyílt víztől?

Miért félek a nyílt víztől?

Figyelt kérdés

A medencékkel semmi gondom, amíg látom a víz alját és maximum 2-2,5 méter mély de ha a Balatonra vagy a Dunára gondolok szorongani kezdek, ha nagyon belegondolok síni is tudnék a félelemtől.

[link]

Ez a kép egy horror nekem.

[link]

AZ ilyen bólyáktól a hideg kiráz, egyszer pánikrohamot kaptam amikor hozzáért a lánca a lábamhoz.

És ez komoly probléma mert nem tudok egy rendeset nyaralni a fóbiám miatt, mert ebből adódóan a hajózástól is rettegek.

Érdemes ilyesmivel pszichológushoz fordulni?



2016. júl. 21. 22:57
 1/1 anonim válasza:
Szia, hasonló problémám van nekem is. Viszont nekem egy pici előzménye is van. Röviden annyi hogy 5-6évesen majdnem belefulladtam egy bányatóba. Azóta még a medencéktől is félek. Szó szerint! Nekem azt tanácsolták menjek el egy orvoshoz ott majd le tudom küzdeni a félelmeimet , vagy szokjam meg. Én a 2.at választottam. Túlságosan félek, viszont a hajon nincs semmi bajom. Vagy leküzdöd a félelmeidet, vagy mgszokod.☺
2016. júl. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!