Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Most teszem le az "A2" -...

Most teszem le az "A2" - kategóriát és motor vásárlás előtt állok nézegettem Suzuki GSF 400 Bandit-ot meg nézegettem a suzuki gs 500e -t -is melyik a jobb választás és miért? Akár más motorokat is szívesen meg néznék ami A2- kategóriába belefér.

Figyelt kérdés

2015. júl. 24. 19:12
 1/7 anonim válasza:

Hello

Hát a bandit gyorsabb valamivel de a gs 500 az nem annyira pörgös így kicsit időt állóbb és nem sokkal olcsóbb a szervízköltsége is.

Én Banditot vennék, brutális ahogy megy.

2015. júl. 25. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én azt javasolnám, hogy egy fojtott motort vegyél, mert később majd nem kell erősebb motort venned, csak a fojtást kivetetni. Én pl egy 2015-ös er6n-t vettem így (bár 1000es szerviznél már ki is kapattam a fojtást).
2015. júl. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha még nem döntöttél, -biztosan tudod-,jogilag két szempontot kell figyelembe venni, az egyik, hogy 48LE/35KW a felső határ, és a 0.2 KW/kg-os szabályt kell betartani. Vagyis egy 35KW teljesítményű mocinak minimum 175kg-ot kell nyomnia, kevesebb nem lehet. (legalábbis papíron) Innentől kezdve a pénztárca és az ízlés dönt. És még egy jó tanács: először mindig ki kell próbálni több motort abból a szempontból is, milyen érzés vele közlekedni, mert az első túra után elkezdesz azon gondolkodni, mégis egy másikat kellett volna megvenni!
2015. júl. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat esetleg hasonló kaliberű motorokat tudnátok írni ?
2015. júl. 25. 14:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Javaslom, a hasznaltauto.hu hirdetőoldalon a motoroknál töltsd ki a szempontjaidat, pl. teljesítmény, lökettérfogat, felépítés, árszínvonal, évjárat, gyártmány, stb, vagyis minden olyan rovatot töltsél ki, ami neked fontos. És az így talált motorok között válogassál. Néhányat írjál össze magadnak, és lehet telefonálni. Érdemes privát körökben nézelődni, ott jobbak az árak, és jobb alku pozícióban vagy. Nagyon fonton, hogy több motort próbálj ki, és ha lehet, vigyél magaddal hozzáértőt. Persze más weboldalak is vannak, ahol jók az esélyek, pl. kepesmotor.hu, jofogas.hu stb.
2015. júl. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A 400-as Banditot felejtsed el nagyon hamar...nekem volt. Tök jó motor amíg nem megy tönkre..Belpiacos motor és iszonyú kicsi..alacsony, magasan van a lábad, iszonyú szöget zár be a térded a kezed a derekad ..MINDEN..váh..fiatal voltam és bolond. Sokat eszik, nincs hozzá alkatrész, csak a bontott vadászat vagy az arany árú rendelés,meg vadászás, hogy a 600-asról mi passzol rá mert ahhoz van cucc..A sornégy ami 18.000-et forog az tök jó vétel lett volna új korában és japánban..nem 20 évesen Európában..A GS 500 sorkettes blokkja elpusztíthatatlan..átmeneti kategóriában bőven elég..az árát is tartja..keveset is fogyaszt...lehet, hogy nincs olyan szép hangja , de jobb vétel...én erősen bátorítalak arra, hogy gs500-ast vegyél..a 400-as kategória szinte mindenből belpiacos...fuhh....SOHA TÖBBET BELPIAC!..Nem illik ilyet mondani, de amint találtam egy "palimadarat" már adtam is el...pedig szép állapotút vettem és nem is olcsón...hiba volt..
2015. szept. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 péterere válasza:

#6 lehet hogy csak a te motorod volt ilyen rossz állapotú. Bárhol olvasol utána mindenhol azt írják mennyire időt álló és könnyű az alkatrész beszerzés.Egy motor alapvető karbantartása a tisztán tartás. ez a legfontosabb így nagyon sok hibát el lehet kerülni....

Jó motorozást mindenkinek

2019. jún. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!