Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi jobb: művésztolltartó...

Asdfyxc kérdése:

Mi jobb: művésztolltartó (rendezett, jó érzés használni) vagy inkább ami személyes?

Figyelt kérdés
Dilemmában vagyok hogy milyet vegyek, mert holott szeretek rajzolni és a művész tolltartókat nagyon funkcionálisnak találom, mégis van pár olyan díszes, ömlesztett tolltartó is, amik témája olyan amit imádok, és azt is szívesen használnám. Érdekel ti mit választanátok. (persze tudom hogy valakinek tökmindegy, nekem is ez az első alkalom, hogy valami jót akarok venni, de most nem ez a lényeg)

2017. máj. 23. 22:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Amelyiket jobbnak érzed. Én pl sosem szerettem az olyan tolltartókat amikben mindennek megvan a helye. Ha több színre volt szükségem idővel úgyis mindent kiszedtem a végén pedig semmi kedvem nem volt visszapakolászni.

Utoljára alsóban használtam rendezett tolltartót, akkor is csak azért mert kötelező volt.

2017. máj. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!