Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Most küldték meg a jogosítvány...

Most küldték meg a jogosítványomat 1 hete. Toyota Hiace 6 személyes vegyes használatú autót én elvileg vezethetnék? Most mentem vele 2 kört :D Tök jó érzés volt. Sajnos még nincs saját autóm.

Figyelt kérdés
2012. nov. 18. 16:48
 1/6 Takumi ***** válasza:
Igen vezetheted.
2012. nov. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,akkor nem hibáztam :)
2012. nov. 18. 16:58
 3/6 A kérdező kommentje:
És Ford Transit 7 személyes 3 és fél tonnás platós autót vezethetek?
2012. nov. 18. 17:00
 4/6 anonim ***** válasza:

Banyek, egy év múlva fogsz még emlékezni a szabályokra? A tinta még meg se száradt a vizsgalapodon, és már nem tudod mire jó a jogsid?


„B” kategória


a) A 3500 kg-ot meg nem haladó megengedett legnagyobb össztömegű gépkocsi, amelyben a vezetőülésen kívül legfeljebb nyolc állandó ülőhely van.

b) Az a) pont szerinti gépkocsiból és 750 kg megengedett legnagyobb össztömeget meg nem haladó (könnyű) pótkocsiból álló járműszerelvény. E járműszerelvény megengedett legnagyobb együttes össztömege legfeljebb 4250 kg.

c) Az a) pont szerinti gépkocsiból és 750 kg megengedett legnagyobb össztömeget meghaladó (nehéz) pótkocsiból álló járműszerelvény, feltéve, hogy a pótkocsi megengedett legnagyobb össztömege nem haladja meg a vontató jármű saját tömegét. E járműszerelvény megengedett legnagyobb együttes össztömege legfeljebb 3500 kg

2012. nov. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Takumi ***** válasza:
Azt is.
2012. nov. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én is tudtam,hogy vezethetek,csak volt egy két ember aki idősebb tőlem sokkal,hogy nem hiszik hogy én még vezethetek ilyeneket és elbizonytalanítottak.De azért köszönöm a választ.
2012. nov. 18. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!