Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit kellene csinálnom?

-WhoIAm- kérdése:

Mit kellene csinálnom?

Figyelt kérdés
A barátnőm tavaly nyár óta elég sokszor mondja, hogy nagyon sokat híztam. Nekem ez nagyon rosszul esik, de akárhányszor mondom neki, nem érdekli. Sokszor mondja, hogy fogynom kéne, mert ezekkel a combokkal senkinek nem tetszem. (13 eves vagyok, persze, hogy nem akarok senkinek sem tetszeni.) Ahogy ezeket mondogatja, kezdem elhinni, hogy tenyleg kövér vagyok. Elég sokszor nézem magam a tükörben és ott tartok, hogy inkább nem nézek bele. Az önbizalmam nagyon elvesztettem, nem tudok mit csinálni. 165 cm, 54 kg. 13/L

2017. máj. 28. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk megszakítani vele a kapcsolatot?
2017. máj. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja, ez tiszta hülyeség. Mi lenne, ha figyelmen kívül hagynád. Különben is próbáltad már kiszámítani az átlag súlyodat, de vigyázz, hogy a gyerek bmi re kattints, az 18 éves korig van.
2017. máj. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 timarim01 válasza:

Te megkérdezted már tőle, hogy mi baja van saját magával, amit nem akar tudomásul venni és helyette téged csesztet állandóan? Ő mit nem tud elfogadni saját magában és mennyire fél attól, hogy nem lesz senkije?


Legközelebb, amikor elkezd piszkálni, anélkül, hogy saját magadat elítéled (de tényleg ítélkezés, fellengősség, harag nélkül) mond neki, hogy "Hm, oké szerinted híztam és nagy a combom. Szerintem viszont jó vagyok így! De látom, neked vannak magaddal problémáid, elmondod?"


Persze a dolog kétféleképp sülhet el. Békén hagy és nem piszkál többet, vagy végleg békén hagy.

2018. márc. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!