Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez normális? Mit kéne csinálno...

Ez normális? Mit kéne csinálnom hogy ne így legyen?

Figyelt kérdés

A barátnőm összeszedett egy srácot még nyáron és találkoztunk vele és utána olyan trauma ért hogy most se tudom kiheverni.

Elsőre unszimpi volt és olyan ocsmány hogy mindenki megbámult minket olyan"ki az a krumpli mellettetek"fejjel.nem nemnézem a külsőt de ő olyan fujj éshát...cigány(nem nemvagyok rasszista)de utána teljesen kiakasztott a viselkedése is és nemkedveljük egymást még soha nem utáltam így valakit.és kb minden kicsit ducibb barnásabb bőrű emberben őt látom és olyan rossz.


2016. dec. 24. 22:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Valahogy küzdd le. Végülis a barátnődnek kell szeretni őt, ő biztos lát benne valamit. Ha nem kedveled próbáld meg kerülni, de a barátnőd kedvéért amikor muszáj találkoznotok akkor ne legyél bunkó a sráccal.
2016. dec. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már nincs köztük semmi csak nem képes leszakadni róla és akaratos(de azert is tudom hogy szereccc megilyenek)és még a srác gondolatától is felfordul a gyomrom és tiszta ideges leszek.
2016. dec. 24. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!