Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csak én unom az életemet?

Csak én unom az életemet?

Figyelt kérdés
24 vagyok,de már belefáradtam,nem köt le semmi,nem látom értelmét az egésznek,nem érdekel semmi,nincs életcélom,csak úgy vagyok.Valaki jár hasonló cipőben?Esetleg van valaki aki kimászott belőle?

2017. jún. 4. 19:52
 1/3 anonim válasza:
Ne mástól várd, hogy oldja meg a gondjaidat helyetted. Neked kell megtalálni, hogy mi köt le. Neked kell megtalálni az élet értelmét - számodra.
2017. jún. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

112-123 hívd fel


Nekem egy csomó célom van. Pl;saját ház;2 gyerek;a világ összes országát látni;egy szerető társ;jó munkahely,saját nyaraló építése stb.

2017. jún. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja, én, de nyugi, próbálj ki dolgokat, és ami leköt, foglalkozz azzal, ezt így nem lehet megmondani, hogy mit csinálj, mert minden személy egy más személyiség, más ember. Menj egy diszkóba, tetszik, nem, akkor menj el onnét. Olvass különböző műfajú könyveket, ami tetszik, olyat olvass tovább. Hallgass különböző műfajú, nyelvű zenét, és ami tetszik, azt hallgasd. Írj vmilyen történetet, vagy csak gondolkozz. Beszélgess vkivel, menj el sétálni egy nyugodt helyre, vagy ellenkezőleg, ami tele van emberekkel. Próbáld magadra erőszakolni a pozitív hozzáállást, próbáld a jó oldalát nézni a dolgoknak.
2017. jún. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!