Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Unom az életemet semmi sem...

Unom az életemet semmi sem érdekel mit tegyek? Help

Figyelt kérdés
2017. ápr. 26. 11:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Kezdj valami sportba, járj közösségbe.
2017. ápr. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
sportolok de egyre jobban unom
2017. ápr. 26. 11:45
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is mindent unok. De én depressziós vagyok, kb. 7 éve.
2017. ápr. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Unod?Èn is szoktam unni olyankor olyanokra gondolok pèldàul akik kerekesszèkben ülnek.

Vagy agydaganattal küzdenek.Vagy vakok.

Mindjàrt tudom magamat hova tenni ès nem unom hanem örülök hogy juk van a fenekemen.

2017. ápr. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Sokunk, küzd ezzel,és sajnos hiába gondol az ember arra ,hogy a másik esetleg nyomorúságosabb élethelyzetben, van ha orvosi eset akkor ez nem segít!Fordulj szakemberhez, megéri!
2017. ápr. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet depresszió. Érdemes szakembert keresni. Vannak nem fizetős helyek is, amik jók. Meg kell találni azt,ami működik. Ne add fel
2017. ápr. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szedek antidepreszánst de nem teljes megoldás :(
2017. ápr. 30. 12:42
 8/9 Nyuszi Agyar válasza:
Én is voltam így, de miután megmentettek az öngyilkossági kísérletem után, az orvosom addig próbálkozott a gyógyszerekkel amíg megtaláltuk azt amelyik használ. Azóta új hobbit is találtam, ami miatt megéri élnem és még a kapcsolatom is rendeződött. Nem szabad feladni a megoldás keresését és akkor minden jobbá válhat.
2017. máj. 1. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Akkor érdemes a gyerekkori fájdalmakat el kezdeni feldolgozni és egyidőben építeni magad, személyiségedet kutatni,megismerni, gyengéidet tanulni kezelni. Célokat kitűzni,apró lépésekben elindulni felé.

Képes vagy rá! Minden rendben lesz,tenni kell,harcolni,küzdeni érte. Az önbizalmadat nagyon megdobja,ha már mész előre és teszel magadért. És minden bukás egyre közelebb visz - ha tanulsz belőle. :)

2017. máj. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!