Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Vannak itt antiszociálisok?...

Vannak itt antiszociálisok? Mit utáltok az emberekben? Bizonyos emberi tulajdonságok miatt utáljátok az embereket? Vagy miért utáljátok az embereket, mi a konkrét oka?

Figyelt kérdés

#antiszociális #ember utálat
2017. jún. 13. 20:07
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

Mert a többség ostoba, vagy önző, vagy fax, vagy szellemi fogyatékos, vagy ezek tetszőleges permutációja.


Természetesen van kivétel, de elenyésző számban.


És nem, én sem vagyok tökéletes.

2017. jún. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Azért, mert az egész emberi faj rohadt. A vérünkben vannak a negatívumok. Az önzőség, tudatlanság. Sosem leszünk képesek megváltozni, mert a vért nem lehet vízzé változtatni. Emiatt pedig az egyetlen, amit érdemlünk, az a halál. Mindannyian csakis ezt érdemeljük..
2017. jún. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudom konkrétan megfogalmazni...de elkap a rosszullét ha emberek közelében vagyok.
2017. jún. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem az embereket utálom, őket kifejezetten szeretem, persze nem a szó elsődleges értelmében. A társadalommal van bajom, viszont azzal rengeteg, amit túlságosan is sok időbe tellene leírni.
2017. jún. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
Egyes emberek lehetnek kedvesek, szeretetre méltók, önzetlenek, vagy jó fejek. De az emberiség egyben az valami undorító. Már rég ki kellet volna halnunk. A II. Világháborúban 70 millió halott volt. Remélem, hogy a III.-ban 7 milliárd lesz!
2017. jún. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmi vagy senki sem fekete vagy fehér. De nem is szürke. Inkább mint egy szivárvány.

Én nem utálok senkit, csak a döntéseket, amiket néha meghoznak.

Minden "negatívum" a szeretet hiányából fakad. Csak szeretniük kellene egymást az embereknek. De sajnos nagyon sokan még önmaguk szeretetéig sem jutnak el.


(előre látom, mennyi lepontozást fog kapni ez a komment. szomorú)

2017. jún. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tőlem zöldet kaptál 6-os, egyetértek. :) peace love 420 meg ilyenek wááá
2017. jún. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 nagy gyuri válasza:
6-os!Zöldet kaptál!
2017. jún. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én antiszociális vagyok, de inkább azért mert félek ismerkedni. Félek, hogy nem fogadnak el. Mert nincs önbizalmam. És nem utálom az embereket.
2018. aug. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!