Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ezen miért kell kiakadni?

Ezen miért kell kiakadni?

Figyelt kérdés

Ha egymagam utazom valahová, mindig úgy meglepődnek az emberek, akikkel véletlenül szóba elegyedem.

"Csak így, egyedül? Szegénykém!"

??? Már elnézést, de miért lennék szegényke, nem kötelesség, és nem fegyverrel kényszerítettek, hogy útnak induljak. Nyilvánvaló, hogy élvezem a kiruccanást, különben otthon maradtam volna, miért kell akkor szánakozni, meg tátott szájjal pislogni?

Persze vannak olyan bulizós helyek, ahova baráti társasággal jó menni, meg romantikus helyek, ahova a párunkkal. De amikor egy egyszerű városnézésről van szó, ráadásul hirtelen jött az ötlet, nincs is idő a másokkal való egyeztetésekre, akkor miért ne vehetné nyakába az ember a lábát anélkül, hogy lesajnálnák?


2012. febr. 4. 04:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha 8 éves vagy, akkor igenis kiakasztó!

Felnőttként, fiatalként szerintem semmi kiakasztó nincs benne!

2012. febr. 4. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de én is találkoztam már ilyen emberekkel, és idegesítőek.
2012. febr. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

"Nem tudom, de én is találkoztam már ilyen emberekkel, és idegesítőek."


És van ilyenkor valami jó "leszerelő" válasz?

2012. febr. 6. 08:51
 4/5 anonim ***** válasza:

Én azt szoktam mondani, hogy egymagam olyan helyekre is elmegyek, ahova ismerősök nem jönnének, mert tériszonyuk van. Vagy már látták. Vagy egyedül izgibb, mert csend van.


Én Velencét fedeztem fel egyedül, hogy direkt leszakadtam a csoporttól, és csak este találkoztam újra velük. Sokkal jobb, mint harmincan végigcaflat a szúk sikátorokon.

2012. febr. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Szerintem is sokkal jobb néha szabadon mászkálni. :)
2012. febr. 6. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!