Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit mondanál a szüleidnek ha...

Mit mondanál a szüleidnek ha egy bizonyos ok miatt Pestre (kb 100km terre távol a hazámtól) mennél?

Figyelt kérdés

már felnőtt vagyok (egy éve) a korom szerint

de még mindig be kéne számolnom nekik ilyen dolgokról, sőt ilyet még nem csináltam


akkor mit mondjak??

nem szoktam kamuzni, de most muszáj lenne



2012. szept. 25. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Miért mennél?

Egy napra mennél?


Jah kamuzni akarsz...

Akkor miért nem kamuzod hogy a szomszéd városba mész a Jancsival haveros napot tartni, sörözni, mozizni lányokat hajkurászni, vagy nem tudom mit szoktál alapból csinálni.

Olyat ami egyébként is csinálsz és a szüleid nem akadnak rajta ki...


De am nem lenne egyszerűbb elmondani nekik az igazságot és szépen lassan hozzászoktatni őket hogy felnőtt ember vagy és lassan kirepülsz otthonról?

2012. szept. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

az igazat azért nem mondanám el, mert foggal körömmel lebeszélnének róla, sőt megtiltanák az egészet


igazából csak ez zavar, meg hogy suliból hiányoznék(kéne igazolás) mivel utolsó éves vagyok középiskolába

2012. szept. 25. 23:19
 3/3 anonim ***** válasza:

Igazat. Nincs mit titkolnom előttük.


Randizni, baráthoz, barátnőhöz, nézelődni, suliba, ismerőshöz, kirándulni, stb.

2012. szept. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!