Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy kezdjek új életet elköltö...

Hogy kezdjek új életet elköltözés nélkül?

Figyelt kérdés

Kb. 5 évvel ezelőtt nem egész egy évig rossz útra tértem.Nem drogoztam meg ilyenek,de egy 14 éves lányhoz képest ribancként viselkedtem.Akkor nem vettem észre,mert a társaságban ahol voltam mindenki ilyen volt.Most már negyedik éve,hogy nem pasizok,se semmi,alkoholt is csak nagyon ritkán fogyasztok,de a K. jelző még rajtam van.

5 egyéjszakás kalandban volt "részem".


2010. máj. 20. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Azzal a közeggel kellene leszámolnod, amelyben a négy évvel ezelőtti dolgok történtek. Azokkal a "barátokkal" is. Ha megváltoztál, emeld fel a fejed és élj normálisan. A régi történések el fognak halványulni, majd egy idő után feledésbe merülnek.
2010. máj. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát egyszerűen nem kell foglalkoznod azokkal akik ezt mondják. Biztosan ők tökéletesek és soha életükben nem követtek el hibákat. Undorodom az ilyen szemétládáktól akik csak másokról tudnak rosszat mondani, de tükörbe egyikük sem nézne. Ezerszer többet érsz te, aki beismerted a hibáidat és képes voltál változtatni rajta, mint az, aki még mindig a másikat lesni. Kb.mint az öregasszonyok. Ne törődj velük, őket nézik le nem téged.
2010. máj. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Idővel helyére rázódik az életed. Iskola, munka, új barátok, visszafogott élet, de amiben jól érzed magad megváltoztatja az emberek meglátását rólad. Sajnos mindig is lesznek rosszindulatú ember, aki alig várja, hogy beléd tudjon kötni. Áh! Nem kell ezekkel az emberekkel foglalkozni. Magadban kell hinni, magadért kell élni, hisz nem más éli meg az életed. Fel a fejjel!
2010. máj. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hasonló fiatalságom volt nekem is. Sok idő kell, de előbb utóbb észre veszik, hogy másképpen élsz. Persze mindig akad egy- két jó akaró aki emlékeztet a fiatalkori botlásaidra. Legalább látod, hogy mekkora utat tettél meg.
2010. máj. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyszerű a kérdésedre a válasz. Meg kell szakitandod a kapcsolatot azokkal az emberekkel akik rossz irányba tereltek. Határozd el magad, hogy szakitassz végleg ilyen tevékenységgel, kezd minden uj lappal.
2010. máj. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sejtem mi érdekel. Olykor nyíltan fel kell hívni a népek figyelmét, hogy nem a tegnapi önmagadat látják, te komolyan veszed magad, felelősséget vállalsz pl a fejlődésedért. Akinek kifogásai támadnak (pl "fejlődés? ilyen jegyekkel?") azzal sokat nem lehet kezdeni: addig marad ilyen felületes, ameddig csak akar. Nem bűn az, bárkivel megeshet, és legtöbben csak utólag veszik észre, mennyire hagyták elszaladni maguk mellett a saját napjaikat. Semmi gond ezzel. Ha eléd állok és lehordalak mindennek, akkor igazán, mi változik benned? Akár ismersz, akár nem. Beszélhetek akármeddig, nem? Max megunni lehet. Persze dönthetsz úgy, ahogy a tegnapi önmagad tette volna: komolyan veheted a pocskondiázó tudatlanokat. Azzal sincs semmi gond a jelek szerint :)
2010. máj. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!