Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Eleg sulyos szorongasban...

Eleg sulyos szorongasban szenvedek de nem merek pszichologushoz vagy pszichiaterhez elmenni mert hallottam hogy feltuntetik az egyetemi felvételinél?

Figyelt kérdés
Ez tenyleg igaz? Tegyuk fel ha gyogyszeres kezelesre szorulnek.

2017. júl. 14. 19:07
 1/5 anonim válasza:
En meg olyat nem hallottam hogy feltuntetnek, de ha megis akkor is csak magadnak artasz vele ha nem mesz el oda... Nincs azzal semmi baj hogy valaki szorong az iskolakban nem azt nezik, hogy beteg vagy-e hanem azt, hogy legyen valami esz is a fejedben
2017. júl. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tüntetik fel, de ha nem kezelteted magad, akkor annyira szorongani fogsz később, hogy az egyetemre se bírsz bemenni.
2017. júl. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Menj dokihoz különben csak rosszabb lesz.
2017. júl. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Dehogy tüntetik fel, jó ég, hol hallottad ezt a marhaságot?
2017. júl. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én egy fél évig voltam gyermekpszichiátrián..és nem tüntették azt se föl, úgyhogy nincs mitől tartanod ;)
2017. júl. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!