Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon utálom magam! Mit...

Nagyon utálom magam! Mit tehetnék, hogy egy kicsit is jobb legyen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Igazából nagyon elkeseredett vagyok...utálom maagamat,de leginkább az alakomat. Nagyon vékony vagyok,de nem szeretném elmondani,hogy hány kg,ha nem baj. (Maradjunk annyiban,hogy azért látszik rajtam,hogy nem vagyok anorexiás,csak genetika..) Szeretnék megváltozni,hízókúrába akarok kezdeni,hogy megfeleljek a társadalmi normáknak. Számtalanszor megkaptam már,hogy biztos anorexiás és hogy milyen gebe vagyok...facebookon is ezeket látom,hogy "a csontokkal a kutyák játszanak csak",stb.,és ettől csak még rosszabbul érzem magam. Rühellek elmenni a védőnőkhöz,mert mindig megkapom,hogy biztos eszek-e rendesen,beutalót adnak ilyen helyre,olyan helyre és ha nem megyek el ezekre,bejönnek a suliba,és mindenki előtt hangosan mondják,hogy hova utaltak be,és hogy menjek el ide-oda,pedig én ezt titokban akartam tartani a többiek előtt...mindegy,csak egyszerűen rühellek és félek már hozzájuk menni,mindig ezen agyalok... A családomnak hiába vetem fel az ötletet,hogy én hízni akarok,és vegyünk úgy kaját,meg ehhez dolgokat,csak annyit mondanak rá,hogy úgy sem tudok meghízni...magamnak nem tudom megvenni az ilyen kajákat,vitaminokat minden napra,mert nincs még rá keresetem. Eszek rendesen pedig,dehát...szóval mindig ezen agyalok,hogy hogyan hízhatnék,változhatnék...elegem van abból,hogy mindig lenéznek az alkatom miatt,gyengének hisznek és megszégyenítenek. Nagyon rosszul esik. :( És ezéert utálom magamat,és irigyelem azokat a lányokat,akiknek megfelelő az alakja...mit tehetnék,hogy ne stresszelhek mindig ezen,esetleg hogyan hízhatnék? :(
2017. júl. 22. 22:37
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és 15/L
2017. júl. 22. 22:38
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyél sok csokit és mindenféle zsírban tocsogó cuccot. Attól bárki meghízik, csak vigyázz nehogy túlzásba ess.
2017. júl. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha kapsz zsebpénzt esetleg abból is tudnál vitamint venni...nagyon sajnálom, hogy ilyen nem törődöm szüleid vannak😔 viszont, ha ezenkívűl minden rendben van veled és egészséges vagy akkor ne foglalkozz vele ki mit mond...nem az alkatod határozza meg mennyire vagy gyenge, hanem a jellemed..szólj vissza ha beszólnak, védd meg magad!
2017. júl. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 DnPlymn válasza:

15 évesen bőven belefér, ezen ne izgulj. :D

Majd 30 évesen irigyelni fognak érte azok, akik most szívatnak.


De ha mindenképpen tennél ellene, akkor kicsit egyél többet, illetve guggolj és edz fenékre, hízni úgysem nagyon fogsz úgy 20 éves korodig.


Amúgy meg úgyis lesz egy srác, akinek ez jön be és onnantól kezdve nyert ügyed lesz :D


A csontos dolgot meg a dagadt sertések találták ki...csak és kizárólag a csüngőhájú, hurkás csajoktól hallottam. Ezzel áltatják magukat a másik oldalon.


25/f

2017. júl. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nektek!! :D
2017. júl. 23. 01:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Uhh... nem lehet valami kellemes :C A csokit meg a zsíros cuccot nem osztom, annak nem lenne jó vége. Inkább probáld meg folyamatosan nővelni az étel mennyiségét, és napjában többször étkezni.
2017. júl. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!