Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ma éjszaka nem álmodtál valami?

Ma éjszaka nem álmodtál valami?

Figyelt kérdés
Szombat 22-e éjszakára gondolok. Tehát, ami most volt éjszaka. Rendkívül élethű és igen kellemetlen álmom volt!
2017. júl. 23. 16:40
 1/3 A kérdező kommentje:
Annyira élethű volt, hogy meg is ijedtem, hogy ilyen létezhet! Amikor felkeltem, akkor nyugodtam meg, hogy csak álom volt! A szobámban voltam, ismerős emberekkel, minden normális lett volna, tehát amúgy nem lett volna rossz álom, csak éppen volt "valami", ami eléggé tönkretette ezt!
2017. júl. 23. 16:43
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nem nagyon értem, hogy most pontosan mit is akarsz kérdezni, úgy hogy válaszolok, hátha eltalálom azt, amit tudni szeretnél (XD)


Ha álmodsz, akkor előfordul, hogy olyanokat látsz, amik teljesen valóságosak, mintha a való életben lennél, ez teljesen normális. De mivel ez nem a való élet, ezért utána az agyad kreálhat bele nagyon sok baromságot/furcsaságot/egyebet. Szóval ez természetes, de ez csak álom.


"Ma éjszaka nem álmodtál valami" a kérdésed E/2= egyesszám második személyű, az az "te" vagyis tőlem kérdezed: Nem én nem álmodtam semmit XD


Remélem valamelyik válaszom hasznos volt számodra :)


Jah amúgy mellék információként, ha érdekel a tudatos álmodás, nézz utána, ha megtanulod (ami kicsit nehéz, de emberfüggő) elég sok mindent csinálhatsz :)

2017. júl. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Nem! Én arra voltam kíváncsi, hogy tagnap éjszaka más is álmodott-e, vagy csak én! Mert eléggé olyan idő van, hogy akár a párás melegtől is álmodhattam ilyet. De más okai is vannak, amiért érdeklődök, hogy más is álmodott-e tagnap este olyat, ami teljesen élethű volt!
2017. júl. 23. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!