Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lányok! Ti mikor kezdtetek...

Lányok! Ti mikor kezdtetek normális melltartót hordani? Mikortól egészséges?

Figyelt kérdés
2017. júl. 26. 22:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Én 13 éves koromban kezdtem rendszeresen melltartót hordani . Hogy mikortól egészséges? Szerintem ez az adott személytől függ .De én szerintem egy 14-15 éves korban ideje melltartót hordani ( ezt persze nem úgy értem , hogy kötelező )
2017. júl. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Amikor már félsz, hogy nagyon fognak lógni a melleid, ha nem viseled. Ha nagyon szerencsétlen vagy, ez már tizenévesen is bekövetkezhet... de ha nem szükséges, még nem kellene elkezdeni.
2017. júl. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És hogy mondjam el anyumnak, csak mert szerintem ő nem gondolja magát az én helyembe
2017. júl. 28. 22:51
 4/9 anonim ***** válasza:
Mit akarsz elmondani? Hogy lógnak a melleid?
2017. júl. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hogy már kéne melltartó
2017. júl. 29. 10:11
 6/9 anonim ***** válasza:

Mert miért is kéne?

Divatból, nem?

Akkor meg nem mindegy? Úgyis hordani fogod, akármilyen rossz hatása is van.

2017. júl. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 BexiSzJGBábel válasza:
12 éves koromban. Túlfejlett vagyok.
2017. aug. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 csutora73 válasza:

Kedves Kérdező!


Szerintem úgy kellene elmondanod, hogy odamész anyádhoz és megkérdezed, hogy szerinte mikor kellene elkezdened melltartót hordanod. vagy, hogy ő mikor kezdte hordani (bár régen sokkal később kzdték). Amúgy meg nagyon kényelmetlen viselet. Viszont fontos szerepe van inkább abban, hogy férfiszemek elől elrejtse azt, amit nem árt elrejteni. Én sokkal inkább emiatt javasolnám a 14 éves lányomnak, ha már nőiesedik.

2017. aug. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat
2017. aug. 6. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!