Fiús lány lennék?

Figyelt kérdés

Én nem tartom magam annak, de volt már hogy mondták hogy kicsit fiús vagyok, vagy hogy milyen lány vagyok én...

Külsőleg nem vagyok fiús, de pl szoknyát, egyberuhát, tipikus nőies ruhát ritkán hordok, a divat se nagyon érdekel.

Sminkelni minimálisan sminkelem magam, de úgy igazából erről a témáról se tudok nagyon beszélgetni, semmi csajosról. Nem tudok olyan lenni mint sok lány hogy ha meglátok egy aranyos kisgyereket vagy állatot akkor olvadozom hogy jajj milyen cuki, max letudom annyival hogy "aha, aranyos".

Ellenben szeretem a durva horror filmeket is, lövöldőzös játékokat és alapvetően jobban érzem magam fiúkkal, bár 1-2 lány haverom is van. Nem mondhatnám hogy prűd lennék,a barátaimmal bármiről nyíltan beszélek, a tipikus fiús poénokat is nagyon bírom és néha nekem is vannak hasonló stílusú poénjaim, amire volt már olyan lány aki azt mondta hogy fújj, de undorító, de olyan is aki szintén viccesnek találta. Most akkor én fiús lennék? És ez baj?



2017. júl. 26. 23:15
1 2
 1/13 anonim válasza:
96%

És amugy alapból beindítanak a csajok vagy pasikra izhulsz fel?

Nőként kérdezem, semmi perverzség

2017. júl. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Pasikra
2017. júl. 26. 23:17
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nincs ezzel baj, nem mindenki egyforma. Az hogy nem sminkeled halalra magad az pl. szamomra pozitiv. Szerintem emiatt ne erezd magad kellemetlenul, en nem mondanam kozvetlen igy hogy fius lennel mert nem ismerlek ugy. Az meg hogy fiukkal jobban kijossz hat nem te vagy az egyetlen, tobb olyan ismerosom is akik lanykent jobban kijottek a fiukkal mint a lanyokkal.
2017. júl. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
Akkor fiús lány vagy. :) ezzel nincs semmi gond. Szerintem vannak pasik akik még szeretik is ezt, mert több közös pontot találnak egy fiús lányba mint egy cicababába
2017. júl. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
69%
Igen, fiús, de rendben vagy, viszont a horrort szerető nőkkel a tököm kivan. Miért nem találni olyan nőt, aki a drámákat, igaz történeten alapuló, művészfilmeket, életrajzi filmeket, dokukat szereti? 🤔
2017. júl. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
#5! Is - is, nem jó? :D
2017. júl. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:)

5-ös, azt is szeretem:)

2017. júl. 26. 23:25
 8/13 anonim ***** válasza:
#5! amit a #7- es írt!
2017. júl. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Kérdező, akkor jár a keksz. 😊
2017. júl. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ehh, csak neki?
2017. júl. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!