Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lány, kivel már lassan 9...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány, kivel már lassan 9 éve nem találkoztunk, nem beszéltünk - kellemetlen érzéssel tölt el, mikor rá gondolok. Csodálattal gondolok rá, nem szánakozva. Ennyi idő után még mindig szerelmes lennék belé?

Figyelt kérdés

Bővebben.


6 évig voltunk osztálytársak. 8. év végén sajnos elváltak útjaink. Akkoriban nagyon tetszett nekem. Én az a tipikus csúnya, dagadt állat voltam. (Most is az vagyok. :D) Ebből kifolyólag az érzelmeimet megtartottam magamnak. Nem is beszéltem mindmáig erről senkinek. (Anonimitás előnyei ruház fel bátorsággal, érzéseim kiterítésre.)


Voltak alkalmi partnereim, kapcsolatok soha. Valahogy nem láttam azt a varázst senkiben, mint benne.


Lányról pár szót. Jó tanuló, magyar lány. Nem volt az a megtestesült gyönyör. (Akkor még.) Nem részletezem, mert a legirreálisabb kép rajzolódna ki bennetek, mely közel se tükrözi való énjét.

És az átlagnak számító külleme, és annak személyisége volt az, ami magához vonzott. :) Végtelenül kedves volt számomra. ^^


A lényeg. Mikor unatkozom, dolgozom vagy utazom, és tudok másra is koncentrálni az adott feladatomon kívül, gyakran eszembe jut. Ilyenkor borsózik a bőröm. Szégyellem magam valamiért, pedig soha nem hoztam magam kompromittáló helyzetbe előtte. Mintha gyengülne a térdem és összeakarnék esni.


Úgy gondolom, hogy 9 év sok idő. 24 évesek vagyunk. Átéltünk 1-2 dolgot, melyekhez nem kapcsolódik egyikünk se a másikhoz. Úgy vélem ez nem normális dolog. Ez valamiféle mentális betegség lehet részemről.


Beszélni sajnos azóta a klisés boldog szülinapot/névnapot kívül semmi. Nem merek. Meg minek? Félek, hogy esetleges nosztalgiázás, még inkább úgy hatna rám, ahogy nem szeretném. Mint már írtam, ez kellemetlen számomra, hiszen tisztában vagyok kettőnk közti kontraszt arányára, melyet a szépség és a szörnyeteg mesével tudnék leginkább jellemezni.


Hogy tudnám az emlékeit közömbösnek érezni? Hogy tudom hogy van, azt ennyi. Millió és egy ilyen ember van.


2017. jan. 9. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan irj ra. Egyszer volt egy baratom, aki engem igy csalt meg eveken at. (En elneztem neki mondvan h gyerekkori baratnoje, mmint a beszelgetest.) pedig annal nagyobb megcsalas nem letezik mint mikor valaki agyban, erzelmileg csal meg, mert a szex csak szex.

A kerdesedre valaszolva:

Egy masik novel teheted meg.

Viszont az a baj, hogy idealizalod es szerintem egy olyan kepet raktal a lany arca ele, ami nem O. 9 eve nem talalkoztatok, szerintem sem realis(mint ahogyan szerinted sem), hogy ennyire vegletesen plagizalod. Lehet,hogy fele ennyire sem jo ember, viszont Te meg megrekedtel az O szintjen. Nem alkalmi egyuttleteket kell keresni, hanem elengedni. Viszont arra nem tudok tanacsot adni, hogy hogyan tedd. Nyitott szivvel kell jarni, olyan rezges szammal, hogy elhidd, van meg masik ertelmes lany is:)

Egyebkent ezt a lanyt annak idejen kiemeltek kozuletek rendszeresen?

2017. jan. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szemétláda, féreg barátod volt... :/


Félő, hogy mindaz, amit írtál, igaz. Megfordult a fejemben, noha más képet beállítani nem tudok róla.

A beszélgetést nem erőltetném vele szemben. El vagyok úgy ahogy vagyok most. Félő, hogy szimpla pár mondatos beszélgetés még inkább elmélyíteni érzéseimet (ahogy nagyon jól leírtad) az idealizált lány iránt.

Egy "boldog szülinapot" klisés szöveg 1 hétre megtud bolondítani, akkor egy beszélgetés? :D Gyökér vagyok... :D


Egy kis releváns történet. Egy lánnyal 4 éve megpróbáltuk a kapcsolatot. Ő bizonyára tényleg igyekezhetett. Én is. Szép lány volt. Kedves, aranyos, mosolygós. :) Napi szinten találkoztunk. Nem voltak laposak a vele töltött órák. Mindig kikapcsolódtam vele. Mikor elment, egyből a 9 évvel ezelőtti lány jutott eszembe, s a hiánya.

Mivel hétről-hétre éreztem, hogy sajnos egyoldalúlag kezd egyre jobban elmélyedni az érzései, így véget vetettem neki.

Túl jó volt ahhoz, hogy egy egyoldalú kapcsolatba belevigyem. Önzés lett volna részemről. :/

Pedig ő tényleg egy tiszta, és aranyos jellem volt. :) Egyszerűen nem tudok elvonatkoztatni.

Próbáltam. Sajnos még csak olyannal se találkoztam, mint az előbb leírt 4 évvel ezelőtti lány.

Nem tudom kit is keresek valójában...


A legkevésbé sem. Az akkori esztétikai "hibái" fogai miatt teljesen semleges volt. Jó tanuló volt, emiatt inkább haragudtak rá, s sokszor még gúnyt is űztek belőle. Soha nem volt középpontban, és látszólag nem is tett azért, hogy odakerüljön. Mintha nem is akart volna.

Fogai korrigálása 2010-re befejeződött, s ez bizony látszik is fb adatlapján. Sokan nyomulnak ezerrel. Igazán gyönyörű lány lett belőle. :)

Sajnos sokan mondanak róla rosszat, melyet én naivként soha nem hiszem el nekik, noha ezt nem mondom nekik.



Ami a leírtak érdemi részét érinti. Próbáltam pótolni azt az űrt, amit - valóban - soha nem is hagyott maga után.

2017. jan. 21. 10:48
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az akkori baratom "gyerek" volt meg, nem fereg, utana elegge megbanta a tettet, es elismerte azt is, hogy az ezirant a lany irant erzett gyenged erzesei befolyasoltak a kapcsolatunkat. Miutan szakitottunk egyebkent ra par honapra felhivott es konyorgott h legyunk ujra egyutt, toredelmesen bevallotta hogy 2* randizott a lannyal, de rajott h ures a csaj, elvileg engem keresett Benne a randik alatt es azon kattogott vegig h en erre biztosan mashogyan reagalnek, viszont amit en valaszoltam Neki, hogy ez egy dolog, de akkor ha ki tud alakulni valakiben egy ugynevezett "crush" egy masik lany irant, akkor az nem veletlen. Megkoszontem az egyutt toltott idot, habar sok koszonet nem volt benne, (3,5 ev alatt 3 even at folyamatosan beszelgettek engem meg folyton frusztralt), aztan letettem. Utana ra 1 honapra megint probalkozott nalam, akkor belementem, a lannyal minden kapcsolatot megszakitott, teljesen magatol, pedig a kiscsaj meg ra felevre is irogatott Neki, mert O tenyleg csak a baratjanak tekintette.

Amiert elmeseltem ezt most Neked:

Vannak olyan esemenyek az ember eleteben, hogy milyen part kepzelnenk el magunk melle, es ha talalunk egy olyan "fogekony lelket" erre es az mondjuk a baratnonk, az az idealis, de ha egy masik ember az, aki tolunk teljesen idegen, akkor az sajnos csak maganyhoz, depressziohoz fog vezetni, frusztraciohoz hiszen a "neki en ugysem vagyok eleg jo" erzest fogja bennunk taplalni...

ismered biztos Juhasz Gyulat a koltot: Na neki vannak az ugynevezett Anna versei: ezek a versek egy olyan nohoz irodtak, akivel a koltonk fiatal koraban talalkozott par alkalommal. Anna egy grofne felesege volt, a koszonesen es 1-2 udvariasabb szovaltason kivul sosem beszelgettek. A koltonk megis tonnanyi verset irt, amik egytol egyig gyonyoruek, es tipikusan arrol szol az osszes, hogy O mennyire szerelmes bele, de erezheto az osszesben a keseruen fanyaru magany. Ajanlom, hogy olvasd el es igyekezz belole tanulni.

Ha nem erzed ugy, hogy el tudnad engedni, akkor menj el egy pszichologushoz (nem azert mert beteg vagy, de hidd el hogy ennek komoly oka lehet, hogy ennyire csodalod azt a lanyt!)

Majd remelem, hogy megirod, ha van valtozas!

2017. jan. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sok-sok szep, hasznos, bolcs gondolatmenet. Ritka az ilyen mely es hiteles, ertekes parbeszed gyk-n.
2019. jan. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben voltam, és vagyok is, csak már kevésbé durván. Veszélyes ez, ahogy írod, mert el fogod rontani a jó kapcsolataid is, egy nem is létező miatt. Igenis hívd el találkozni. Ha szerencséd van kiábrándulsz belőle. Akár azért mert elutasít. Ha nem ábrándulsz ki, akkor hívd el randizni is. Nem baj, ha visszautasít. Ez a legegyszerűbb módszer, hogy kigyógyulj belőle. Ettől még a személyiségedben ugyanúgy megmarad a probléma, azon nem tudom hogy lehet segíteni, a következő nőt valószínű ugyanúgy nem fogod elengedni, de az már kevésbé lesz ilyen erős.
2019. jan. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!