Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Telhetetlen lennék vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Telhetetlen lennék vagy jogos, hogy nem vagyok boldog, pedig 3 éve átlagos pasiként egy csinos gyönyörű lány hajtja minden nap a fejét vállamra?

Figyelt kérdés

Igen van egy csinos barátnőm 3 éve, aki szeret, figyel rám, mindent megad, de így sem vagyok boldog.

Hogy miért is, mert tudom, hogy nem kellek a nőknek, párom előtt 4 éven keresztül próbálkoztam és csak visszautasításokat kaptam, mert nem vagyok helyes, van kis felesleg rajtam és határozatlan félénk pasi vagyok és tudom hogy ha párom elhagyna, akkor biztos nem lenne senkim.....

És boldogtalan vagyok..igen, mert félek, hogy el fogy hagyni, ugyanis jobb nálam és bármikor találhatna sokkal szebb jobb pasit... nem vagyok boldog.....


2017. márc. 29. 16:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Garantalom, hogy igy el fog hagyni, bar nem is ertem, miert huzza eddig, en kb egy ev utan elhagytam az ilyen exemet.
2017. márc. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
4%
Gyenge próbálkozás egy női kérdezőtől(mert lerí a szövegkörnyezetből hogy az vagy), hogy a lentebbi kérdéseket(amik őszerinte a nők ellen irányultak), ellensúlyozza:)
2017. márc. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Ez az: ha nincs problémád, csinálj magadnak! Szegény nő.
2017. márc. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Itt az élő példa rá, hogy aki egyedül nem boldog, az párkapcsolatban sem lesz az. Magaddal kellene először kibékülnöd, fejben rendet tenni és utána kapcsolatba kezdeni.
2017. márc. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
És azt hogyan csináljam, a minden nő csak visszautasított eddig???
2017. márc. 29. 16:42
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
Úgy csináld, hogy nem attól kell lelkileg egészségesnek lenned, hogy tetszel-e a nőknek vagy sem. Nem ennek kell lennie a fő szempontnak, erre nem mehet rá a lelki világod. Alakítsd az életed, találd fel magad, legyél boldog. Sportolj, érj el haladást a tanulmányaidban vagy a munkádban, fejleszd az életed a nőktől függetlenül. Aztán idővel vagy lesz barátnőd vagy nem, de annak másodlagosnak kell lennie. Egyedül kell megtalálnod elsősorban a boldogságot.
2017. márc. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
70%

Egyszerűen érthetetlen. Tudod kit érdekelne, hogy nem kellek a nőknek, ha lenne...

Vedd előnynek, hogy nem vagy tökéletes, így legalább tudod, hogy nem a kinézetedért vagy a pénzedért van veled.

2017. márc. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Dolgozz az önbizalmadon. A negatív gondolatokkal pont azt vonzod be amitől félsz.
2017. márc. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
meg is érdemelnéd, hogy elhagyjon.
2017. márc. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért akarsz te minden nőnek tetszeni, amikor van egy, aki igazán szeret?? Te sem vagy komplett...

Vagy ha nem szereted, akkor viszont csak azért hogy legyen valaki, ne legyél vele, akkor hagyd szegényt hogy keressen valaki olyat aki tényleg szereti, és boldog hogy vele lehet.


Egyébként ha az én párom is ezeket mondogatná, akkor valószínű előbb-utóbb tényleg elhagynám, mert ilyen önsajnáló pasi nem kellene...

2017. márc. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!