Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Zavarnak a melleim, mit...

Zavarnak a melleim, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz,hogy vannak.Idegesít,leírhatatlan az,hogy mennyire rosszul érzem magam tőlük.2 tumor...Mit tehetnék?
2017. aug. 2. 08:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem érdemes lenn megkeresni egy jó pszichológust, mert valami súlyos testképzavar gyanús a dolog. És ne nevezd tumornak légyszi, ne indukálj magadnak halálos, durva betegségeket, egy természetes jelenségből,
2017. aug. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Voltam már pszichológusnál rengetegszer,de nem tudnak olyat mondani,amitől megszűnne ez a kényelmetlenség.Útba van nekem,legszívesebben leoperáltatnám.
2017. aug. 2. 09:06
 3/15 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2017. aug. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
16.Már 5 éve van ez a problémám.Már megőrülök.
2017. aug. 2. 09:09
 5/15 anonim ***** válasza:
anyukáddal keressetek egy normális pszichológust!
2017. aug. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
10-nél is voltam legalább.Javíthatatlan vagyok.
2017. aug. 2. 09:13
 7/15 anonim ***** válasza:

akkor valószínű mi sem fogunk tudni segíteni :(((

szomorú, ha tönkreteszed az életed ezzel. Vannak dolgok, melyeken nem tudunk változtatni, a természet alkotta dolgok, a sorsszerűek (pl., hogy mikor- milyen helyre születtünk, a vidék, az emberek), vannak amelyeken tudunk. Amin nem tudunk, azt el kell fogadnunk, mert arra kell az energia, hogy amin tudunk változtatni, azzal dolgozzunk. Tehát tanuljunk, gyakoroljunk valamilyen kifejezésformát. Mit szeretsz csinálni? Rajzolj, írj, fess, zenélj, énekelj- ha kedvedet leled benne el fog múlni ez az alaptalan idegesség.

2017. aug. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Évek alatt nem múlt el,ezután sem fog.Pedig próbáltam lefoglalni magam,ami sikerült is,de hát mind hiába.
2017. aug. 2. 10:50
 9/15 anonim válasza:

A válaszolók megpróbálták segíteni..te mindent negatívan látsz.."évek alatt nem múlt el akkor most sem fog ".. te meg sem próbálsz változtatni, mástól várod a megoldást. Egyébként ha már felfoztad az operációt had mondjam el, ha spórolsz rá és elmész dolgozni akkor simán összegyüjtenél elég pénzt ahhoz hogy leszedesd.

Ez a kérdés nagyon gyanús nekem.

2017. aug. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Miért is?
2017. aug. 2. 13:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!