Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Zavarnak a melleim! Nem tudom...

Zavarnak a melleim! Nem tudom miért, zavar hogy ott lötyög, hogy pólón, pulóveren keresztül domborodik, mit tegyek?

Figyelt kérdés

egyszerűen idegesítő és amikor pólóban vagyok azt hiszem hogy mindenki engem néz, és idegesít pl ha futok ott két nagy labda lötyög, IDEGESÍTő, és arról nem beszélve hogy szégyelem is!


Milyen ruhadarabokkal fedhető el hogy ne legyen feltűnő?


2011. máj. 14. 13:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%
a melltartó csodákra képes
2011. máj. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

pár év múlva fel sem tűnik majd, hozzászoksz előbb-utóbb.

ha annyira zavar, hordj bővebb szabású felsőket.

2011. máj. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Köszi kedves első! hordok :D :D ez alap, de akkor is idegesít :'(



Második, oké de még mindig idegesítő xP de te legalább értelmesen válaszoltál

2011. máj. 14. 13:15
 4/23 anonim ***** válasza:
62%

hány éves vagy?

ha valami tizenéves akkor had mondjak valamit:

csodálatra méltó vagy!a többi tini csak nagyobbat és nagyobbat akar...te nem!ez csodálatos!

amúgy védekezhetsz ellene TERMÉSZETES módon...vagy hozzászoksz vagy nemcsak mellnagyobbítás létezik...

2011. máj. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
bocsi azt akartam írni hogy NEM védekezhetsz ellene természetes módon.
2011. máj. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora melled van és milyen melltartót használsz? Ugyanis nem tudom elképzelni, hogy lötyögne, akkor vagy a melltartó fazonja, vagy a mérete nem megfelelő neked. Vannak pl nagyon jó sportmelltartók, amikben aztán tényleg semerre nem mozdul.

Egyébként nekem is volt ilyen "korszakom" még általános iskolában, hogy gyűlöltem a melleim. Én ezt úgy oldottam meg, hogy sötétebb színű felsőket hordtam, és bővebbeket. Egyébként ne vegyél fel dekoltált felsőrészt ha zavar.

2011. máj. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele!:(
2011. máj. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
68%
Ez tényleg ritka, hogy egy lány túl nagynak találja a melleit.
2011. máj. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van olyan melltartóm, ami kb. akkor jó, ha egyenesen állok, akkor pont illeszkedik, de ha már mozgok a fél mellem kiesik a melltartóból. Nem volt jó választás az a melltartó:/

Egyébként, a jó melltartó olyan, mintha kifejezetten a te melleidre tervezték volna. Nekem van egy ilyen melltartóm. A hátamnál is pont jó, a pántja is szépen tart és elől is, ha mozgok, hajlongok sem esik ki a fél mellem a melltartóból. Egyébként nem biztos, hogy a márkásabb (pl. enjoi, triumph) a jó, nekem két olyan melltartóm van, ami nem jó, mert ha mozgok a melleim is mozognak a melltartóvan, félik kiesik és mindkettőt a triumph-ba vettem, és még nem is hordtam olyan sokszor, szóval elvileg ki sem nyúlt. Míg az a melltartóm, amit előbb írtam, hogy mindenhol illeszkedik, pont jó, kínaiban vettem 1200Ft-ért.

Ezek után én jobban meggondolom, hogy elmegyek a tirumph-ba, enjoi-ba és veszek 5-6000Ft-ért egy melltartót, ami sokszor nem is olyan jó, vagy veszek kínaiban 1-2000Ft-ért olyan melltartót, ami tényleg kényelmes:)

16/L

2011. máj. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, amúgy azokat meg nem értem akik nagyobbat akarnak úgyis olyan idegesítő, jó lenne ha nem is lennének.... :D
2011. máj. 14. 19:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!