Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Leszbikus, esetleg biszex lennék?

Leszbikus, esetleg biszex lennék?

Figyelt kérdés
Szóval, 14 éves vagyok, és eddig mindig csak fiuk tetszettek, de már nők is. Persze, most is helyesnek találok pár fiút, de pl Wynonna Earp-ből Nicole is tetszik, maga a színésznő is, Kat Barrell, szerintem nagyon-nagyon szép, király alakja van és imádom az arcmimikáját, olyan különleges. Meg gyönyörű szeme van :) És személyiségileg is nagyon bejön. De az a fura, hogy így elgondolkozva van pár nő, aki úgy szimpatikus, de korombeliek közül alig. Ezt nem úgy értem, hogy mindbe szerelmes vagyok, csak vonzanak. És Kat jobban, mint eddig bármelyik fiú... Most mi van velem? Lehet, hogy leszbikus vagyok, vagy ez múlandó? Egyébként már hónapokkal ezelőtt is tetszett az egyik tanárnőm, de semmit nem értettem, azt hittem, csak nagyon kedvelem...

2017. aug. 2. 22:51
 1/9 anonim válasza:

Szia!

Nekem is ugyanez van, csak még magamnak sem mertem eddig bevallani. Egy filmben azt mondta erről a tanár a gyereknek, hogy ilyen korban ez normális, aztán végül az egyik lány kinőtte, a másik nem (mert összejöttek, aztán szakítottak).

De ki tudja..

2017. aug. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Meg nagyon fiatal vagy, attol hogy bejon neked egy szineszno, meg nem jelenti azt h leszbi/bi lennel. Sot sokan belezugnak sorozat karakterekbe. Ha idosebb leszel talan majd eltudod donteni, h mennyire komoly is ez a vonzalom a nok irant. 21L
2017. aug. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal nőknél ilyen elképzelhető, amikor még nem alakult ki a személyiségük. Később majd kiderül, hogy merre fordulsz - addig meg ne kergesd a el a fiúkat :-)
2017. aug. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez ebben a korban természetes. Pár év múlva túl leszel ezen. Ha esetleg még is igazolódik a dolog, akkor sincs semmi baj. Ettől szép a világ, hogy sokszínűek vagyunk.
2017. aug. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Majd késöbb elmulik .

Most még természetes.Velem is így volt sőt, én még ki is próbáltam.

2017. aug. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És ha nem múlik el? Én kicsit félek.... :/
2017. aug. 7. 21:42
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj, ez nem betegség! >< Akkor meg kell vele barátkozni, és elfogadni.
2017. aug. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
0%
Nem, nem lenne normalis..a Biblia szerint sem Feri meg Jozsi van hanem Adam meg Eva :) ne bozditsatok h biszex vagy leszbi legyen
2017. aug. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Óha, a Bibliát ne keverjük ide! Abba is vannak akkora szamárságok, hogy csak na!

Az ő teste, az ő élete, neki kell eldöntenie, hogy ki, mi akar lenni, és hogy hogyan.

2017. aug. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!