Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Esetleg olyan szulok akiknek...

Esetleg olyan szulok akiknek meleg/leszbikus gyereke van?

Figyelt kérdés
A kerdesem az lenne, hogy hogyan mondtak el nektek, mikor es ti arra hogyan reagaltatok azota milyen a kapcsolatotok. 18 eves vagyok lany es a lanyok tetszenek. Elszeretnem mondani szuleimnek meg a barataimnak, hogy tudjak, hogy ne kelljen titkoloznom de felek foleg szuleimnek elmondani, anyukam nem erti a melegeket es ha a tv-be is van valami roluk folyton aztmondja fuj "en ezt nem ertem" szerinte nincs is olyan, hogy egy ember az azonos nemebe legyen szerelmes szerinte az nem szerelem. Apukam nem nagyon szokott ebben a temaban nyilatkozni ugyhogy rola nem tudom hogyan fogadna talan egy fokkal jobban, mint anyukam. Valahanyszor szobakerul a ferj tema, hogy majd egyszer en is meghazasodok es ferjhezmegyek mindig azt mondom magamba, hogy hat sajnos ez nem igy lesz, eszem agaban sincs ferjhez menni(ha mar itt tartunk egy novel sem szeretnek osszehazasodni a kesobbiekben) csakhat annyira nyomaszt, hogy azt hiszik hetero vagyok kozbe nem. De nagyon felek nyitni felejuk ez ugyben. Esetleg valami tapasztalatok?

#meleg #család #kapcsolat #leszbukussag
2017. júl. 15. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:
58%

Szerencsére úgy veszem ki, hogy nem nyíltan melegellenesek a szüleid, úgyhogy nyithatsz nekik viszonylag simán. Anyád most még nem érti (bár én azt nem értem, hogyan lehet ezt nem érteni), de majd megérti, ha elmagyarázod neki.


(Egyébként valószínűleg nem a megértéssel van baja, csak prezentálni akarja, hogy ő milyen konformista, és azt hiszi, hogy az érték, azért teszi a megjegyzéseket. Az egyszerű emberek szoktam büszkék lenni rá, hogy ügyesen bégetnek együtt a birkanyájjal.)


40 leszbikus

2017. júl. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%

Annyival egyszerűbb dolgom van, hogy bi vagyok. Illetve ha a mai pontos fogalommal akarok élni, akkor pánszexuális. A szüleim nem tudják. A közeli barátaim igen. Hosszú, komoly kapcsolataim eddig még csak férfiakkal voltak. Nagyrészt, mert félek, de ez már más történet...

Szerintem kezdd a barátaiddal, olyanokkal akik valóban közel állnak hozzád. Én a helyedben a szüleimmel még várnék. Még a vég a végén elkönyvelnék kamaszkori lázadásnak/kiváncsiságnak. Akkor mondanám el nekik, miután komoly kapcsolatom lenne egy másik nővel.

19/n

2017. júl. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én úgy csinalnám ha már van valakim és az összeköltözésnél tartunk, könnyen megtűrt személlyé válhat az ember. Nekem sejtik,de nem tudjak sajna sok nyilvan valo okot adtam ra..pedig csak biszex vagyok (anyum nagyon utalja a melegseget)Sok szülő nem fogadja el,persze vannak megértők de ritka. Az anyák nehezebben,lásd anyud.Talán mond el apudnak először aztán idővel már 3an ültök össze beszelgetni errol

19L

2017. júl. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!